Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » IX. Kerületben hol érdemes...

IX. Kerületben hol érdemes lakni és melyik részét kerüljem?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok 1 évig Csepelen laktam mert Soroksáron dolgozok de egy kicsit beljebb akarok költözni,olyan helyre gondoltam ahol van parkoló és viszonylag csendes.

2013. márc. 4. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi a lobogó úton laktunk 2 évig. Nagyon csendes nyugodt környék, spar fél pecre, gyerekorvos, körzeti orvos is 5 percen belül. Europark 15 percre, metróvonal 5-7 percre. Csak ajánlani tudom. Imádtunk ott lakni, nagyon hangulatos.
2013. márc. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Klinikák, Nagyvárad tér és környéke elég rossz... este nem éppen biztonságos egyedül közlekedni.
2013. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szintén lobogó utca. imádjuk. sztem ennél még egy tanya sem nyugisabb, tudom, ott is laktam :) itt nagyobb a csend.
2013. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A József Attila lakótelep (ahol a Lobogó utca is van) tényleg jó környék, szerintem a IX. kerület legjobb része. Szép, tiszta, rendezett, vannak játszóterek, közel van az iskola, azt hiszem, az óvoda is, a vásárlási lehetőségek (Europark), a metró, és más közlekedési eszközök is. Van sok parkoló, villamos, busz, minden. Csendes, kulturált lakótelep. (Kivéve a legszélét, amely az Üllői út, az ottani házak értelemszerűen zajosak.)
2013. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már voltam is arra és nagyon tetszik csak még nem találtam jó albérletet.
2013. márc. 10. 07:22
 6/7 anonim válasza:

hA igazán jó helyre szeretnél költözni a rehab részt válaszd.

Ez egy rehabilitációs terület, melyet folyamatosan újítanak és tisztítanak. Nyilván meg van az ára is,de igen közkedvelt.


Ha megírod privibe hogy milyen lakást szeretnél és mennyiért lehet hogy tudok neked kínálni ingatlant. DÍJMENETESEN, ezzel foglalkozom.

2013. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi már találtam albérletet de sajna nem IX.ker de ez nem végleges,de ha aktuális lesz írok :)
2013. ápr. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!