Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire unszimpatikus lennék...

Ennyire unszimpatikus lennék az emberek számára, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval észrevettem, hogy van néhány ismerősöm (konkrétan a volt osztálytársam, és az unokatesóm), akiket pl. múltkor felköszöntöttem Facebookon, és nem lájkolták nem köszönték meg.

Tudom ez nem akkora nagy probléma, de az egészben csak az idegesített, hogy mindenki másnak visszaírtak a köszöntésre, csak nekem nem. Na ez most mi?

Nem mondanám, hogy nem vagyok jóban velük. A volt osztálytársammal régebben jól kijöttünk, mióta új suliba kerültünk, nem tartjuk a kapcsolatot, de köszönőviszonyban vagyunk azért. Az unokatesóm meg itt lakik mellettünk, vele majdnem minden nap találkozok, és szoktam is vele beszélgetni. Nem tudom hova tenni a dolgot.

A témát nem igazán akarom felhozni náluk.


2013. ápr. 21. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor az ember egy csomó felköszöntésre egymás után nyomja a lájkokat, simán előfordulhat, hogy az egyikre véletlenül nem nyom. Ezen kár fennakadni, valószínűleg véletlen volt.
2013. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De 2x? És csak nálam?
2013. ápr. 21. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb talán elgondolkozol azon, hogy azokat, akik fontosak számodra, ne egy Facebook Timeline üzenettel köszöntsd fel.
2013. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!