Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szőrtelenített apa megzavarj...

A szőrtelenített apa megzavarja a gyerek nemi identitását?

Figyelt kérdés

Egy ingyenes kerületi magazinban találtam ezt a cikket.


"A szőrtelenített férfi, vagy akár a kizárólag öltönyben járó, ékszer nélküli nő mind azt üzenik, hogy a másik nem kiváltságaira vágynak."


Mit gondoltok? :)



2013. szept. 18. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Jobboldali kiadás.
2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így van.


Attól mert az apa szőrtelenít, még felesége van és a nőkhöz vonzódik és a nemi identitása ettől egyértelmű minta.

Az ékszer nélküli nő pedig lehet csak szegény, vagy pl. ékszer allergiás stb.

Régen valószínűleg az is kiverte a biztosítékot, amit nadrágot kezdtek el viselni a nők. Ez van, a világ változik, de nem kell olyan társadalmi problémákat erre kenni, amik egyáltalán nem ettől függnek.


(Mindemellett megjegyzem, hogy pl. szerintem a szőrtelenített férfi nem túl szép látvány, de hát mindenki azt csinál magával amit akar).

2013. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert felesége és gyereke van, még lehet homokos. Ismerek ilyet.
2013. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy megzavarja nem hiszem. ha valahogy sulykolják bele ezeket az már megzavarhatja, de ellentétes hatást is elérhet mint amit sulykolnak.
2013. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Én ékszert nem hordok,mert idegesit.S 2 kisgyerek(3é és félévesek) mellett lehetetlen. Férjem meg a munkűjából kifolyólag nem hordja a gyürünket. Egyébként szerin tem a mai modern férfi pl higéniai okok miatt szőrteleniti magát. (Nem mindenhol s csak nyáron meg amikor pl ujjatlan van rajta.) Szerintem egy férfi is igenis szőrtelenitse magát. Higénia és kényelmi okok miatt. Jó mondjuk egy csupasz felsőtest az durva a szememben,de a hónaljban és esetleg a nemiszervek környékén nem árt. 28N
2013. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akik ilyeneket kitalálnak, azoknak fogalmuk nincs a nőiességről, meg a férfiasságról. Ezt a nemi identitást akarják kívűlről a ruhák/ékszerek által megszerezni.
2013. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt egyébként számításba sem veszi a cikk, hogy vannak olyan férfiak, akik alapból nem annyira szőrösek.


Vagy ők alapból ne csináljanak gyereket? Nonszensz.

2013. szept. 18. 18:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Furödjenek sokat Bánfi hajszeszben. Én fogkefét se veszek sose csak bedörzsölöm vele a ceruzámat
2013. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Ebben a cikkben azért van igazság, hiszen a gyerek a közvetlen környezetéből veszi a példát, az értékrendet. A szőrtelen férfi a divatcégek új áldozatai, hiszen így már a férfinek is rendszeresen kell borotválkozni mindenhol, borotválkozás után pedig nem árt leápolni a bőrt. Emiatt neki is vásárolnia kell ehhez kapcsolódó dolgokat. 20 éve meg régebben még a csajoknál sem volt divat az intim borotválás, mégsem voltak igénytelenek vagy nem higiénikusak, ugyan úgy történt minden ahogy most, annyi különbséggel, hogy több kozmetikai cikket kell vásárolni a szőrtelenítés miatt.

A férfi-női szerepek összemosódása vagy cseréje azért káros a gyereknek, mert egy kisfiú és egy kislány, az alapvető gének miatt is, nemcsak testileg, lelkileg, és gondolkodásmódban is különböznek. Ezt gyerekkorban lehet a legkönnyebben megváltoztatni. Míg az általános társadalmi értékrend szerint az anya és az apa szerepe más, az olyan gyerek megzavarodik, aki családjában másképp látja, mint másoknál. Egy szőrtelen, házimunkát végző apa képét nem fogja érteni a gyerek, amikor másoknál azt látja, hogy az anyuka ilyen.

Igen is káros a gyermeknek.

2013. szept. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy a gyerek a szőrt nézi...
2013. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!