Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az árak az ázsia...

Milyenek az árak az ázsia centerben? és a cuccok? Minőségileg.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Kínai.
2009. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem méretben ezek a legbiztosabb méreteim. Van jobb és van gyengébb minőség is. Ismerek egy táskást, ők magyarok, és egy mobilboltost ott, szintén magyar. A terméket meg ők tudják, honnan szerzik be, de mindketten minőséget árulnak. Az árak nem csillagászatiak. És van, amiért nem vagyok hajlandó (és nincs is lehetőségem) több pénzt kiadni. Van, amit csak itt vásárolok, mert ugyanazt a (minőségi) terméket olcsóbban kapom meg, mint más üzletben, vagy üzletláncban. Lehet, hogy leesett a kamionról, lehet, hogy más miatt olcsóbb, de nekem alacsony a fizetésem. :-)
2009. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit megváltozott a helyzet a kínai árúkkal az utóbbi években. Míg pár éve egy kis 'kukázás után' a piacon jó minőségű ruhákat lehetett találni harmadannyiért mint egy márkás boltban, most igencsak elszaladtak az árak.

Ez köszönhető annak, hogy az Ázsiában a bolthelyiség bérleti díjai felmentek, és a kínaiak kihasználják azt, hogy a legtöbb ember fejében még mindig az él, hogy a kínai olcsó.

Nemrég is voltam kint, de azért a pulóverért ami két éve 3000-4000 ft volt, most meg 9000 ft, nem fizetném ki a pénzt. Manapság jobban megéri ha leárazásokat keresel a plázákban mert közel hasonló áron kapsz ruhákat sokkal jobb minőségben. Max 1-2 ezer forint különbséggel.

Az ázsiában is lehet jobb darabokat találni, de egyre inkább keresni kell, mert ugye a cuccok jelentős része csicsás mintás gagyi ami meg normális az sokszor túl drága a kínaihoz képest. Ja és alkudni, alkudni!

2009. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16:39 - Hol láttál te az Ázsiában 9000-ért pulcsit? Én 5000-nél drágábbat nem láttam, pedig gyakran járunk ki oda (tényleg amiatt, mert ott van méret).
2009. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!