Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igényes vagy igénytelen nőnek...

Igényes vagy igénytelen nőnek van rá több esélye, hogy megerőszakolják?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha abból indulok ki, hogy melyik kívánatosabb... bár az igénytelen lehet belekeveredik valami olyan helyzetbe, amibe az igényesebb nem.
2010. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eleve abból indulok ki, hogy nőket csakis igénytelen férfiak szoktak megerőszakolni - ők pedig nem válogatnak - az igénytelenségük okán - így ugyanakkora esélye van egy igényes nőnek is erőszak áldozatának lenni, mint egy igénytelennek.
2010. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg annyi,hogy egy igénytelenebb nővel jobban bíznak abban,hogy megúszhatják a dolgot...
2010. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Igényes nő igényes társaságban jár, igényes pasival, aki vele van, ha teheti. Innentől kezdve jóval kevesebb esély van rá, hogy megerőszakolják. Igénytelen, IQ-light csajnak meg úgy kell, aki hülye haljon meg...bocsesz, de ez örök igazság. Vannak kivételek, akik egyik kategóriába sem sorolnék, de elég elenyésző...
2010. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem megesett már, hogy csatakosan, fülledten, izzadtan, fáradtan, koszosan, stb. [edzés után nem volt melegvíz...] mentem hazafelé, és mégis megkörnyékeztek, néhány igénytelen senkiházi, és nagyon akarták a dolgot...

Szóval, ha valaki férfi és egy egysejtű is okosabb nála, akkor fölösleges esélyekről gondolkodni. Az agyatlanok mindenre másznak. Szerintem.

2010. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki megerőszakol valakit, az nem normális. Nem ezt nézi, hogy bejön-e a nő vagy nem. Hány olyan hír volt, hogy fejkendős-otthonkás 70-80 éveseket erőszakoltak meg...

Engem az háborít fel, hogy a tettükhöz képest milyen elenyésző börtönbüntetést kapnak. A nő/gyerek meg hordozza egy életen át a testi/lelki következményeket...

2010. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek.. :(
2010. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

"Engem az háborít fel, hogy a tettükhöz képest milyen elenyésző börtönbüntetést kapnak."


Mennyit kapnak?

Egyébként meg kellene érteni, hogy a szabadságvesztésnek nem a büntetés az elsődleges célja.

2010. jan. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hanem?
2010. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

A törvényeknek nem maga a büntetés a céljuk, hanem az, hogy visszatartsák az embereket bűncselekmények elkövetésétől.


A szabadságvesztésnek pedig az a célja, hogy azokat, akikre valamilyen oknál fogva nem hatnak a törvények elegendő visszatartó erővel, a társadalom többi tagja érdekében leválassza a társadalomról, vagy megnevelje.


Tehát nem az a lényeg, hogy a bűncselekményt elkövető személyek jól meg legyenek büntetve, mert rosszak voltak, hanem az, hogy a tettük súlyától függően vagy végérvényesen távol legyenek tartva az egészséges lelkületű személyektől a társadalom biztonsága érdekében, vagy pedig hogy olyan hatás legyen elérve, ami visszatartja őket újabb bűncselekmények elkövetésétől.

2010. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!