Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Múltkor láttam egy lányt,...

Múltkor láttam egy lányt, akinek szakálla és bajsza volt. Hogy lehet valaki ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Kb 18 éves volt a lány, nem volt túl szép, túlsúlyos is volt, de az arca az nagyon szörnyű volt, mert szakálla volt és bajsza! És teljesen komolyan mondom, nem csak ilyen pár szál, hanem majdnem olyan sok, mint egy férfinak.

Néhány helyen le volt borotválva, de az is már félig kinőtt, több helyen meg több cm-es szakálla, bajsza volt.

És tényleg, rossz volt ránézni, nagyon csúnya volt szegény. Gondolom nem tehet róla, hogy lány létére szakállas, de akkor már tehetne ellene valamit, gyantázhatná meg borotválhatná.

Amúgy a haja is zsíros volt és korpás.


2010. szept. 30. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem meg térdig ér a p*csöm, de még nem gondolkodtam rajta, hogy levágassam.
2010. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
szerintem valami cirkuszból szökhetett ki , biztos ő volt a jetilány vagy valami ilyesmi.
2010. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem is hasonlo problemam van, bar azert nem ilyen szinten. Tehat hogy elegge szorosodik az arcom, de nem kell borotvalnom, hanem gyantazni es csipeszelni. Ketnaponta szortelenitem es igy is elegge rossz.Hat azt tudom mondani, hogy ne ess bele ugyanebbe,mert akkor megtudod, hogy milyen nehez...nyilvan igenytelen, de masreszt lehet, hogy mar feladta. Nekem is volt olyan idoszakom, mikor nagyon utaltam magam ezert, ez egy orokos harc, pedig nem az en hibam. Ha ennek a lanynak rendes szakalla, bajusza van, akkor valoszinu, hogy borotvalnia kell, de annak elobb-utobb az a kovetkezmenye, hogy ha reggel megborotvalkozik, estere mar ott a sorte, mint egy ferfinek. Biztos, hogy valami komoly hormon problemaja van. Nekem is az van, de nem tudom szedni ra a gyogyszert. Tobbet art, mint hasznal es az is elromlik tole, ami addig jo volt. Szoval ennek tudataban (ne) itelkezzunk a masik felett. O neki mar igy is borzaszto,hogy egesz eleteben igy kell elnie, ne vagjuk meg mi is alatta a fat ilyen kerdesekkel.
2010. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

és téged ez mit érdekel?

mért nem törödsz amgaddal.. beszélj a tükörképeddel... és csinosisd magad... szánalamas-.- neki igy jó... nem fogja öt érdekelni hogy neked mi tetszik.elhiheted.

2010. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Mielőtt valaki védelmébe veszi, én elmondom, hogy tehet a kinézetéről: túlsúlyos? menjen futni, sportolni. Zsíros és korpás a haja? Mosson többször hajat megfelelő samponnal. Szőrős? Epillálja vagy szedesse ki. Ennyit erről.
2010. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom figyelmedbe a Nevem Earl c. sorozat szakallas nos reszet...
2010. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
19:40: neked valoszinuleg nincs ilyen problemad es fogalmad sincs, hogy milyen rossz az ilyen. Es valoszinu, hogy depresszios, mar nem foglalkozik magaval, mert tudja, hogy mekkora a gond. Nagyon konnyu az eszt osztani ugy, hogy nem latsz bele a masik eletebe. A legkonnyebb azt mondani, hogy miert nem teszi ezt vagy azt. Valoszinuleg mar teljesen lemondott magarol, ami nem lep meg.
2010. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Pedig a 19:40-esnek igaza van... Nekem is van szakállam+bajuszom --> eljárok kozmetikushoz szedetni, kövér voltam ---> lefogytam, és az, hogy valaki megmossa a haját, amikor zsíros, az totálisan alap dolog, hacsak nem a putriból jöttél... Jó, egyébként tényleg sajnálatra méltó egy ilyen ember, de olyat aztán senki ne mondjon, hogy nem ő tehet róla...
2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer engem is röhögtek szembe a bajszom miatt...szarul esett bevallom, aznap az önbizalmam zéróra esett vissza. Pedig csinos lány vagyok, nem vagyok csúnya, szép hosszú hajam van, nem korpás, nem zsíros. Aznap pont nem volt otthon szőkítőpor, nem tudtam kiszőkíteni(hamarabb nem akartam, hogy friss legyen). Ezek meg szemberöhögtek. Fogalmad sincs mit érezhet akkor az a lány.

törődj a magad dolgával mert ez így nagyon nincsen jól...

2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Ő volt?


[link]

2010. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!