Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátomnak szülinapi ajándék....

Barátomnak szülinapi ajándék. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Mivel tortát nem tudok sütni, ezért szeretnék neki csináltatni egy gyümölcsös tortát, aminek a tetején zselatin lenne és azalatt pedig a közös képünk. Gondolom már láttatok ilyen tortát. No ilyenre gondolok, persze a mi képünk lenne rajta :D [link]


+mellé még kapna ajándékot.

Jó ötlet? Azt ne írjátok, hogy én csináljak tortát, mert próbáltam és nem ment, tudom, hogy annak jobban örülne, de azt majd csak idővel, ha megtanulom szuperül sütni. :)

Köszi


2010. jan. 18. 18:15
1 2
 1/14 anonim válasza:

Akár. Bár lehet,hogy a Hanna Montánának még jobban örülne. Bár szerintem ez is megvan vagy 5-6 e FT.

Ja.

2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
szerintem tökéletes,amúgy vannak egyszerű vagy hamistorta receptek..pl mézeslapból szivecske torta..de ennek is örülni fog;)drukk
2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, és tudsz valamilyen hamistorta receptet? ;)
2010. jan. 18. 18:23
 4/14 anonim ***** válasza:
hát mi maméknak csináltunk házassági évfordulóra és 8 ezer volt. szóval mélyen nyúlj bele a pénztárcádba
2010. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Simán kipróbálhatnál egy sült túrótortát ha a barátod szereti a túrót...Én mikor elsőre csináltam szuperül sikerült :) nem bonyolult és a neten sok receptet találsz róla.Legutóbb páromnak sütöttem és az egész baráti társaságában sikert aratott :)
2010. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gyümölcstorta tök egyszerű, veszel egy tortalapot,meg főzöl pudingot,gyümiket amiket majd ráraksz,meg zselatint..tuti megtudod csinálni:)
2010. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyibe kerül Magyarországon, de nem ott élek, szóval nem ott csináltatnám.

Megnézek pár receptet is, de ha esetleg tudtak valami egyszeru torta receptet, ami nektek is bevált, írjátok le vagy kuldjétek el. :) (igen szereti a turot) :D

2010. jan. 18. 18:30
 8/14 anonim válasza:

sima mézestésztalapokból összevágsz egy szivecskeformát

és ehhez a legjobb töltelék a diós kakaós massza..a tetején étcsokival leöntve..zserbó hamistorta amúgy,de nekem anno exem örült neki...ha kísérletezős vagy..akkor meg bármit tehetsz mondjuk piskóták közé(piskótarecept 4tojás 4kanál cukor 4kanál liszt összeverve)ebbe tehetsz diót kakaót és a töltelékhez lehet kapni por alapú krémeket,ha meg értessz hozzá ízesített főzöttkrém:)

2010. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jah és énis csináltattam jó nagy tortát és mennyei volt ugyanilyen képeset..extrákkal mindennek marcipán,kis csokilapok stb....5000se volt..(békéscsaba)
2010. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez hogy néz ki?

[link]

2010. jan. 18. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!