Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándék ötlet? A...

Szülinapi ajándék ötlet? A páromnak lenne! (35 lesz)

Figyelt kérdés

A páromnak hamarosan lesz a 35. születésnapja, és fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki ajándékba. Próbáltam kipuhatolni, hogy mire vágyik, mije nincs még. De csak azt mondja mindig, hogy én kellek neki, nem ajándék. De én nagyon szeretném meglepni valamivel. (Sajnos eléggé le vagyok égve, lehetőleg 10e Ft alatt) Kérdeztem másokat is, hogy mit vehetnék neki, de sajnos ők sem tudták.

Előre is köszi mindenkitől a segítséget.

27/N


2010. márc. 22. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

könyv? ha van egy tízesed ajándékra, akkor nem vagy leégve:))

van olyan portál, ahol tervezhetsz magadnak pólót, akár arcképpel, személyes felirattal. Én egy videoklipből vágattam ki egy részletet velük, a póló jó minőségű volt, 4500-ból megvolt. Igaz, a videoklip rajz volt, gigi d'agostinotól a blabla, ha jól emlékszem.

Kiránduljatok akár egy meglepetéshelyszínre, piknikkosárral, vagy vidd el a vidámparkba, állatkertbe, ez nem csak gyerekprogram! Vagy egy műzeumba, vagy vidékre egy kis faluba, mondjuk meglepiből a szülőfalujába. Vagy a tiédbe.

Csinálj fotómontázst, naptárat, a Rossmann oldalán lehet csinálni, és ióutána csak átveszed a legközelebi üzletükben.

Vagy ötlet: én egyszer szereztem EKG-papírt, és ráírtam, hogy ő az aki megdobogtatja a szívemet.Mármint a férjem. El is lehet dugni kis ajándékot a lakásban, aztán mindenféle helyekre cetliket rejteni el, hogy közel jár-e.

Van valamijen hobbija? Arról szakkönyv? Vagy bérlet valahová? Uszoda, strand, fittnesbérlet? Egy ebéd a kedvenc éttermetekben? Vagy egy lepedő kifeszítve a ház elé? :)

Van a www.meglepkek.hu oldal, ott vannak ötletek. Pl. a kívánságlámpás, azt el is lehet készíteni, nekem nagyon tetszik.

2010. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

márminthogy a lepedőre rá lehet írni hogy boldog szülinapot, ha ő az a tipus aki nem tartja cikinek.

Lehet autogramot is kérni mondjuk a kedvenc magyar írójától neki, levélben. A zömét el lehet érni valahogy a neten, ha más nem a kiadóján keresztül, vagy a honlapján.

2010. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

végül is vettem neki egy ezüst karláncot díszdobozzal, és egy szép torát.

De előtte én is a fényképes ajándékokon gondolkoztam, de azt annyira nem akartam, mert karácsonyra csináltattam neki egy olyan fényképes párnát, amin a kedvenc képe van rólunk. :) még1x köszönöm a választ.

2010. ápr. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!