Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik folyton homofób propagand...

Akik folyton homofób propagandát nyomnak itt, nem érzik úgy. Hogy ezzel képtelenek az együttélés alapvető szabályait betartani?

Figyelt kérdés

#meleg #Jobbik #náci #muszlimabbik
2015. jan. 8. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
23%
de
2015. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2015. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%

Nézd. Én nem szeretem a spenótot, mert szerintem undorító. Erről lehet saját véleményem, és hangot is adhatok neki. Vagy: nem szeretem az agyonsminkelt platinaszőke "nőket", mert szerintem undorító. Ennek is hangot adhatok. Akkor a melegekről miért nem lehet meg a véleményem, illetve lehet róluk véleményem, de miért nem adhatok hangot a véleményemnek? Felőlem azt és úgy csináltok egymással, ahogy nektek jólesik. Csak nekem ezt ne kelljen néznem, de főleg lehessen róla saját véleményem, ne legyen kötelező ugyanazt gondolni, amit valaki kitalált.

Neked sem kell elfogadnod az én véleményemet, mint ahogy valószinűleg engem sem hat meg a tiéd.

2015. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
90%

Gazdasági válság van.Virágzik a korrupció.

Az embereknek ilyenkor kell a homofóbia,rasszizmus és egyebek,hogy levezessék a feszültségüket sajnos.


Ha minden ember biztonságban érezné a jövőjét,senkit nem érdekelné,hogy mit csinál a szomszéd vagy milyen.

2015. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

"Csak nekem ezt ne kelljen néznem"


Szóval akkor a melegek bujkáljanak, mert szerinted "undorító"?


(Azért nem akarod ezt látni, mert téged is izgat és nem akarsz ezzel szembesülni. Mellesleg.)

2015. jan. 8. 20:56
 6/70 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj,hogy egyes heterók azt hiszik,mert ők többen vannak,nekik joguk van megmondani a másiknak,hogy mit csináljanak.


Pedig minden ember elvileg elsősorban csak ember...

Utána,nő,férfi,heteró,meleg,fehér,néger,vékony,elhízott..stb.

2015. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%

"Szóval akkor a melegek bujkáljanak, mert szerinted "undorító"? "


Nem kell bujkálniuk. SOk dolgot lehet diszkréten csinálni. Ha akarják. Kár, hogy nem akarják.


"Azért nem akarod ezt látni, mert téged is izgat és nem akarsz ezzel szembesülni. Mellesleg."


Ennyire ne érezd magad különlegesnek. Illetve itt van újra: te akarod megmondani, hogy én mit gondolok, hogyan érzek. Na ez az igazán undorító az egészben.

2015. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

A diszkrét nálad mit jelent?

Ne fogják meg egymás kezét az utcán, ne csókolják meg egymást? Ne akarjanak házasodni?

Remélem te is annyira diszkréten vagy hetero ahogy ezt elvárod a melegektől.

2015. jan. 8. 21:20
 9/70 anonim ***** válasza:
68%

"Nézd. Én nem szeretem a spenótot, mert szerintem undorító. "


én sem szeretem a spenótot, szerintem is undorító.

DE:

1. nem tüntetek a spenót ellen

2. nem akarom, hogy betiltsák az árusítását

3. elfogadom, hogy valakik szeretik a spenótot

4. ha valakik beszélgetnek a spenótról, az nem "spenótpropaganda"

5. nincsen spenótlobbi

6. elismerem, hogy akik szeretik a spenótot, azoknak joguk van enni

7. nem jövök zavarba, ha spenótot esznek mellettem és nem fújolok azokra, akik ezt eszik

8. nem dobálom meg tojással azokat, akik nyilvánosan vagy a tévében spenótfőzeléket főznek

9. nem hangoztatom állandóan, hogy mennyire utálom, mert semmi értelme sincs, főleg olyan emberek társaságában, akik szeretik


ergo: nem vagyok spenótfób annak ellenére, hogy nem szeretem

2015. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
35%

Nekem alapvetően semmi gondom a melegekkel. De:

- Ha nekem tolerálni kell őket, akkor ők is tolerálják, hogy sokakat ez zavar. Más dolog, ha egy bokor árnyékában meghitten csőröznek, vagy a villamos közepén.

- Miért kell karnevált rendezni azért, mert ők melegek? Én sem vonulok fel, merthogy heteró vagyok, már csak azért sem, mert egyrészt ezzel senkit nem fogok meggyőzni semmiről, másrészt senkit nem érdekel (magányügy), harmadrészt éppen az ellenkező hatást fogom elérni vele.


A homofóbia szerintem nem a melegek ellen irányul, hanem hogy a magánügyükből közügyet akarnak csinálni. Ha ezt nem tennék, senki nem szólna egy árva szót sem.

2015. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!