Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik folyton homofób propagand...

Akik folyton homofób propagandát nyomnak itt, nem érzik úgy. Hogy ezzel képtelenek az együttélés alapvető szabályait betartani?

Figyelt kérdés

#meleg #Jobbik #náci #muszlimabbik
2015. jan. 8. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim válasza:
Én nem vagyok még szülő. :) De az biztos, hogyha az leszek, akkor ettől a homokos propagandától védeni fogom!
2015. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

Szegény gyereknek szar élete lesz...

Ilyen ostoba szülővel...

2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim válasza:
Szánalmas, ahogy vergődsz. :) A legtöbb gyerek ebben az országban ilyen nevelést kapott szerencsére. Aki meg nem, annál meg elintézik ti a rámenősséggel és pofátlansággal, hogy megutáljon titeket. :)
2015. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:

Szerintem te félreértelmezed a dolgokat.

Ez nem egy termék,és én nem egy házaló vagyok..

2015. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim válasza:
Akkor kéretik termékeket sem gyártani, mint a homo-könyv. :)
2015. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

Neked az a bajod,hogy heteronormatív társadalomban(burokban) szocializálódtál.


Nem tudod elfogadni,hogy a kép,amit mutatnak az csak egy álca.

2015. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim válasza:
Hát hogyne.
2015. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
És ti mikor jöttetek rá, hogy vannak meleg vágyaitok, szerettek nőnek öltözni stb. stb. és mikor döntöttetek úgy, hogy inkább elnyomjátok ezt? És elmentek szélsőjobbos állatkertnek?
2015. jan. 10. 20:25
 59/70 anonim válasza:
Fejezd már be ezt a szánalmas "érvelést", hogy aki nem szereti a homokosokat, az igazából maga is meleg. Kérdező, a kérdésből láthatóan írni sem tudsz helyesen. Így tőled nem is várom el, hogy értelmezd azt, hogy azzal, hogy kvázi látens melegnek bélyegeztek mindenkit, aki nem fogad el titeket, csak ártasz magatoknak. Arról nem is beszélve, hogy ne te mondd már meg, hogy ki mit gondol és mit érez!
2015. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Jó ég ez a kérdező....Uram ettől kímélj meg élőben. A "kedves" kérdezőnek ajánlom Buji Ferenc: Homoszexuális propaganda című tanulmányát...tetszeni fog :)

Kis búza...

2015. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!