Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon valóban ennyire...

Magyarországon valóban ennyire rossz lenne a melegek megítélése?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen az oldalon van egy térkép és egy lista, hogy melyik országban mennyire elfogadott a homoszexualitás, illetve egészen pontosan: mennyire érzik jól magukat a bőrükben a melegek, mennyire elégedettek az adott országban.

A lista szerint Magyarország a 49. helyen áll, és olyan országok megelőzik mint: Mexikó (32.), Kuba (29.), Uruguay (05., ez talán a legmegdöbbentőbb), Dél-Afrika (22.), Thaiföld (16.), stb.

Valóban ilyen lenne itthon a helyzet?



2015. máj. 19. 14:07
1 2
 11/13 Ciana ***** válasza:
100%

[link] <- kötőjel nélkül

(Furán kezeli a kötőjeleket a hivatkozásokban.)

2015. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%

igen, valóban elég rossz helyzet. viszont ez nem csak a melegekről szól.


ahogy az előttem kommentelő írta, Magyarország egyre jobban süllyed. Egyre butábbak és frusztráltabbak az emberek, szükségük van bűnbakokra.


Ma az átlag magyar egyszerű, buta, életével elégedetlen ember, aki feljogosítva érzi magát, hogy belekössön minden olyan emberbe, aki más vmiben és beleszóljon más életébe.

éppen ezért teljesen felesleges homofóbnak érvelni, hiszen egyszerűek, mint a szög, nem fognak elgondolkodni, egyszerűen gyűlölködni akarnak. egyébként is a toleráns, értelmesebb emberek nagy része már elment külföldre, vagy tervezi, hogy lelép, így még rosszabb lesz a helyzet.


a # 4/11 jókat ír. Magyarországon tényleg folyamatosan bizonygatnod kell férfiként, hogy mekkora kan vagy, és folyamatosan „vizsgáztatnak” is. Nekem olyan is volt, hogy szólt egy ismerős, hogy „túl nőiesen biciklizek”, vagy mit is mondott, és amikor hosszú hajam volt, akkor is volt, hogy kötekedtek. Sajnos Magyarország elég kulturálatlan, elmaradott hely.

2015. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, szerintem az aranyos, amikor valakik között nyilvánosan elcsattan egy csók. Azzal semmi baj nincs. Az viszont eléggé zavaró, amikor a 4-es villamoson a mellettem álló pár jó hogy nem kezdi el vetkőztetni egymást. Mellesleg semmi olyasmit nem mondtam, hogy ha kiráz tőle a hideg, akkor rohadj meg. Egyszerűen csak annyi mondok, hogy ha két férfi/nő egymás kezét nyilvánosan megfogja, vagy megöleli a másikat, akkor ne kezdődjön el a buz*zás, meg a fenyegetőzés a feljelentésekkel. Azért ez már a nevetségesség határán túl van...
2015. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!