Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ma Magyarországon...

Miért van ma Magyarországon ennyi ápolatlan, igénytelen ember?

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy jön a meleg, elszörnyedek sokszor a BKV-n. Szőrös nők, izzadságszagú emberek, reggelente szájszag mindenfelől, zsíros, korpás hajú öltönyösök, fogatlan középkorúak. A tisztaság szerintem nem pénz kérdése. Sok helyen jártam már a nagyvilágban, de Magyarország benne van az első háromban ápolatlanság terén.
2010. máj. 7. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Az biztos, hogy drága a fogorvos, de ha valaki mindennap mos fogat rendesen, meg lehet előzni a bajt.Nem dicsekvésből, de nekem például megvan mind a 32 fogam.És a korpás-zsíros haj ellen is lehet tenni valamit.Tudjátok, a víz csodákra képes.
2010. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

"Sok helyen jártam már a nagyvilágban, de Magyarország benne van az első háromban ápolatlanság terén."


Sőt. A külföldieknek még a fingja is virágillatú.


Mostanában megint divatba jöttek a magyargyűlölő szövegek itt a gyk-n. Érdekes, egy ideig alábbhagyott ez a divat, most viszont megint naponta több "a magyarok a legrondábbak", "a magyarok a legbüdösebbek", "a magyarok koszosak", "a magyarok lusták" stb. propagandaszöveget élvezhet a közönség. Ezeket valami unatkozó románok gyártják?

2010. máj. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezzel a magyarellenességgel nagyon mellényúltál, meglepődnél, ha ismernél. Egy egyszerű kérdést tettem fel, amivel mindennap találkozom és rettenetesen zavar.
2010. máj. 9. 00:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyarok tényleg igénytelenek, a cigányok meg még büdösebbek. Szerintem itt téma lezárva, tudjátok; szappan és a víz csodákra képes, aki meg amúgy is izzad inkább púdert javasolnék.

A romákról meg annyit hogy legalább a wc-jüket tartsák rendben a többségnél, főképp annak szól akinek kerti wc-je van és ha ráül akkor a szar a fenekéig ér :D

2011. ápr. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem nem igaz hogy a tisztaság, mosakodás nem kerül semennyibe. Egy jobb sampon 500 ft, szappan 300 ft, fogkrém 400 ft. Ez így már 1200 ft, és akkor még a vízszámláról nem is volt szó, ami egyre drágább. Ez is sok pénz annak aki például 60 ezer forintból él.

Amúgy teljesen igaza van a hozzászólónak, aki szegény annak sem kéne büdösnek lennie. Kár hogy ez nem mindenki gondolja így. Például az én apám is azt mondta hogy minek neki sokat fürdenie amikor szegény. Van is szaga rendesen! De ennek ellenére is szóba állnak vele az emberek. De még ez hagyján is lenne de nekem és a testvéremnek is próbálta beadni ezt gyerekkorunkban, de érdekes módon egy tanár se szólt neki hogy miért mennek a gyerekei retkesen az iskolába, még én voltam az igénytelen, pedig bizonyos életkorig ez a szülő felelőssége.

2012. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is valahogy így látom.

Persze keletebbre még rosszabb a helyzet.


Nálunk nagyok a különbségek, szinte ordítóak.

Úgy érzem vagy alja az ember vagy az átlagnál jobb de átlagból nincs olyan sok...


Mint pl. itt Londonban. Nagyon sok az átlagos ember. Semmi extra, fel van öltözve, nem valami túl divatos, átlag csinos, nem büdös azt kész.


Otthon vagy az van hogy bűzlik a bkvn vagy van a másik aki totál ki van rittyentve, divatos, csinos, jó illatú.


Azt hittem Londonban sokan lesznek a nagyon divatosak, de nem... Hiába olcsók a ruhák semmi ízlésük sincs, ha 5000-ből 2-t látok akire azt mondom nah ennek van stílusa, míg otthon sokkal többen vannak akire rámondom, de sajnos azok is akik hót igénytelenek.


Itt még a csöves is normálisan néz ki, meg van borotválkozva, NEM bűzlik.

1 ember volt aki nagyon bűzlött az eddigi utunk során, egy öreg bácsi... lehet ő is csöves volt, de nem tudom mert rendesen fel volt öltözve, meg meg volt borotválkozva, csak nagoyn büdös volt...


Szóval fura.

Amúgy fejben is ugyanígy érzem.

Nálunk nagyon sok a tök hülye, meg az eszeveszett értelmes ember.

Itt meg inkább azt látom mindenkinek van egy kis sütnivalója, átlagok, nem hülyék de nem is kirívóan értelmesek.

2012. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!