Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gond lehet ha nem szeretek...

Gond lehet ha nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés
Régen házibulik voltak bőven, de ennyi. Sok ismerősöm hív discoba, meg fesztiválra, de egyaltalan nem izgat.. el nem tudom magam kepzelni pl. A VOLT-on vagy bárhol. Egyszerűen nem érzem magam jól a felpörgött, táncoló, piázó emberek között, és csak vágnám a fapofát, SEMMI élvezetet nem látok az ilyenben és csak untat. Volt jópár kapcsolatom, aminek ez miatt lett vége, mert én nem ugrottam igazán amikor ő bulizni akart. Nem vagyok egy unalmas ember, sportolok, agilis vagyok és alapvetően jókedvű, de ha piáról és buliról van szó, én passzolok. Vagytok többen is így? Mit gondoltok erről? 18/F
2017. júl. 9. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek.

17F

2017. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rosszul tetted fel ezt a kérdést.A gond egy elég tág fogalom,te inkább mások rosszallasatol tartasz,de nem lehet mindenkinek megfelelni es ha ez valakinek nem tetszik hat az az o baja.Hidd el ha bulimanias lennel,amiatt is lenne aki megszol.Ha erre ment ra egy kapcsolaod ne magadban keresd a hibat,fogd fel ugy,hogy ugysem tartott volna sokaig,mert tul különbözőek vagytok.
2017. júl. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős. Annyiban gond, hogy így az emberek jelentős részével nehezebben jössz ki, mert egyszerűen nem értenek meg.


Viszont azt tanácsolom, ne erőszakold meg magadat, ne akarj más lenni, mint amilyen vagy. Keress hozzád hasonló embereket, akikkel jól kijössz, és hasonló kikapcsolódás jelenti nektek a szórakozást. Egyáltalán nem gond, ha mindenki úgy érzi jól magát, ahogyan neki kellemes, amíg nem pusztítja vele önmagát vagy a környezetét, és nem zavar ezzel másokat.

2017. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez lenne a helyes, legalabbis a Zero pia

bulibol meg lehet keresni ertelmesebbet is

ahol az emberek szorakoznak es nem a zenere ugrandoznak


"hazibuli" de persze nem tudom mi ra a jo szo, amikor igazi haverok csak a jokedv miatt osszejonnek es barmit csinalnak


es nem az a cel hogy tomegeffektust eljenek at

2017. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!