Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem irritál az a sok...

Titeket nem irritál az a sok semmitmondó lány, akik egész nap vihorásznak, pasiznak, nagyképűsködnek (de nincs mire)?

Figyelt kérdés
Közben egy értelmes mondat nem hagyja el a szájukat, tehát gyakorlatilag nem értenek semmihez!(Itt főleg a tinilányokra gondolok).Az a helyzet,hogy ezek a lányok tulajdonképpen szépek külsőre(!),de ezen kívül semmi jó tulajdonságuk nincs,azaz érzelmileg sekélyesek.Mit gondoltok?
2010. máj. 28. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt a fáradstágot sem érik meg, hogy bosszankodjon rajtuk az ember.
2010. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem ismerem őket, így nem tudom megállapítani, hogy voltaképpen milyen az intelligenciaszintjük. Nem követem el azt a hibát, hogy külső alapján ítélem meg őket.
2010. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismeri az ember személyesen ezeket a lányokat akkor nem lehet megítélni milyenek igazán. Külső alapján pedig ítélkezni nem jó dolog.
2010. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Engem a faszirígy lányok zavarnak akik feleslegesen provokálnak. :D
2010. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jules10 válasza:
Érdemes elbeszélgetni ezekkel a csajokkal, hogy kiderüljön, milyenek is valójában...
2010. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem azok a lányok irritálnak, akik a külvárosban/vidéken laknak, de esténként/hétvégén falkában ellepik Budapest belvárosát. Van szerencsém a belváros közepén, egy "centerpláza" mellett lakni. Namost, aki csinos, az válogatós. A fiúk meg, ha nincs pénzük, hogy azzal nyűgözzék le a fiatal pecsákat, akkor öntik beléjük az alkoholt, mert hátha akkor szerencséjük lesz. Ha a lány csóró/naív, akkor ezt el is fogadja. Na, amikor este 11-kor leviszem a kutyát sétálni, és azt látom, hogy ezek a tiniszépségek, akik délután még irgalmatlanul kiöltözve, talpig sminkben, bizsuékszerben vonultak anyakirálynő módjára a plázában, megvető pillantásokkal sújtva engem, amiért én normális külsővel vagyok ott -lévén nekem nem életcél a plázázás, csak ott van a lakásomhoz legközelebbi közért- tehát ugyanezek a lányok tök részegen, jobb esetben üvöltve-visítozva, rosszabb esetben saját hányásukban fetrengve tobzódnak, de még mindig azt hiszik magukról, hogy ők most szépek. Ilyenkor úgy lefotóznám a szétcsúszott fejüket, hogy másnap, kijózanodva szembesüljön a ténnyel: nem viselkedett és nem nézett ki különbül, mint a sarki csöves.

És mondhattok bármit, én ezekből a szerencsétlen kisribikből nem feltételezek sem lelki finomságot, sem sokoldalú műveltséget, és -azok alapján, amiket üvöltve közölnek, hogy mindenki hallja, aztán röhögnek rajta- még humort sem.

(nem vagyok faszirigy, sem terhes, sem cigány, vicces kedvű ko

mentelők) :)

2010. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
*kommentelők*
2010. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

"Közben egy értelmes mondat nem hagyja el a szájukat"


Csak ilyen hogy lol XD.


"gyakorlatilag nem értenek semmihez!"


Mások kritizálásához,megalázásához kiválóan értenek,meg talán sminkeléshez,körömreszeléshez...


"azaz érzelmileg sekélyesek"


Náluk az érzelem 23cm feletti faroknál kezdődik,az alatt kiröhögik a pasit...Ja meg kell a lakás is,meg az autó is,különben nem vagy jó pasi stb.


Ja és a válaszom:Igen,irritálnak,méghozzá eléggé...

2010. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
régebben irritáltak de ma már lesz...rom őket úgyis megszívják később mikor rájönnek,hogy teljesen üresek belül és csak szerepet játszottak.
2010. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
De, engem is irrátál.. Némelyik csak kihasználja a pasikat.. :S
2010. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!