Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem irritál az a sok...

Titeket nem irritál az a sok semmitmondó lány, akik egész nap vihorásznak, pasiznak, nagyképűsködnek (de nincs mire)?

Figyelt kérdés
Közben egy értelmes mondat nem hagyja el a szájukat, tehát gyakorlatilag nem értenek semmihez!(Itt főleg a tinilányokra gondolok).Az a helyzet,hogy ezek a lányok tulajdonképpen szépek külsőre(!),de ezen kívül semmi jó tulajdonságuk nincs,azaz érzelmileg sekélyesek.Mit gondoltok?
2010. máj. 28. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Bár én már rég voltam tini,nekem is volt pár olyan osztálytársam akik így viselkedtek.Lenézték a normális lányokat és igen f@szirigyek voltak.Viszont legtöbbjük,hogy normális élete legyen hozzoment egy öreg vén trottyhoz,és lehet,hogy jól élnek,de biztos,hogy nem boldogok.Én ellenben egy olyan pasival élek aki egyidős velem,helyes,kedves,imád és imádja a gyerekeit,bár nem vet fel minket a pénz, boldogok vagyunk.Kiváncsi volnék,a fejükre mikor meglátnának minket a párommal és összahasonlítanák magukat az ő családi életükkl vajon most is olyan nagyképűek lennének-e;bár biztos,mert adnak a látszatra,de igencsak irígykednének.
2010. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
javítva:Bár én már rég voltam tini,nekem is volt pár olyan osztálytársam akik így viselkedtek.Lenézték a normális lányokat és igen, f@szirigyek voltak.Viszont legtöbbjük,hogy normális élete legyen hozzáment egy öreg, vén trottyhoz,és lehet,hogy jól élnek,de biztos,hogy nem boldogok.Én ellenben egy olyan pasival élek aki egyidős velem,helyes,kedves,imád és imádja a gyerekeit,bár nem vet fel minket a pénz, boldogok vagyunk.Kiváncsi volnék,a fejükre mikor meglátnának minket a párommal és összahasonlítanák magukat az ő családi életükkel vajon most is olyan nagyképűek lennének-e;bár biztos,mert adnak a látszatra,de igencsak irígykednének.
2010. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy tinik. Ők ilyenek. Engem is az őrületbe kergetnek és kergettek is nem is olyan régen (20/L) de ez van. Ne tekintsd ezt újkeletű, vagy éppen saját problémádnak! Ha vagy már te is 20 körül akkor valami komplexusod van, hogy ezek a csajok ennyire zavarnak, ha meg nem vagy, akkor te is tini vagy és majd együtt kinőttök ebből, ők a felszinességből, te meg az emiatt érzett szorongásodból!
2010. jún. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!