Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik Nektek ez a...

Hogy tetszik Nektek ez a rajz? Mennyiért tudnék eladni fotóról rajzolt portrékat?

Figyelt kérdés

Én 3000 Ft-ra gondoltam. Lehet még nem vagyok annyira jó, hogy pénzért csináljam, de nincs veszíteni valóm.

Nyári munkára meg nem tudtam menni, a pénz meg kellene.


Itt van:

[link]

Múlt héten kezdtem el. Fotóról van. Mennyire hasonlít szerintetek?

[link]

A háttér kicsit maszatos, azt majd javítom. Ha észrevesztek még hibát, akkor szóljatok. A haja nem egészen olyan lett, mint amilyenre akartam. Majd legközelebb.


2010. júl. 19. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez marha jó!

Figyi! Siófokon a part közelében millió munkád lenne:))

És igen, ér 3000 ft-ot!

2010. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam márt rá, hogy ilyenkor a Balatonnál portrékat rajzolok, igaz kicsit messze vagyok tőle, de a közeli városba is sok ilyenkor a turista. Csak még nem tudok olyan gyorsan rajzolni. Talán jövőre.
2010. júl. 19. 19:28
 3/15 anonim ***** válasza:
És ha kiszíneznéd?
2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Színes ceruzával? Nekem a sima grafittal készült rajzok jobban tetszenek.


Már csináltam egy oldalt. A többi rajzomat is felraktam ide, csak nem nagyon találnak rá az oldalra.

Pedig mindenki mondja, hogy milyen jók, de komolyabban senkit sem érdekel. Volt már kiállításom is.


[link]

2010. júl. 20. 11:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!Jók a rajzaid,szerintem simán megér 300at.

Nekem a legjobban az a bakancsos csendélet tetszik amit szénnel rajzoltál és Sandra Bullock.Nem is gondoltam,hogy azt a szénrajzot te rajzoltad amikor megnéztem ezt a kislányt,amit most tettél fel.Írtam válasz a csendéletedhez is.


Én is rajzolok,de inkább ajándékba,nem nagyon tudom mennyit kérhetnék egy rajzért vagy festményért,majd ha jobb leszek csak akkor pénzért.

Egy jó tanács:amikor csak tudsz élő modellről rajzolj portrét (tudom hogy egy ilyen kislányról nem lehet,nem is erről van szó,csak amikor tudsz),mert akkor sokkal jobban megmaradnak a részletek.


csak így tovább jó úton haladsz!:)

2010. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon tehetséges vagy, gyönyörűen rajzolsz!!!!!:)

Én is igyekszem, de ennyire még nem megy:(

Amúgy szerintem simán meggazdagodhatsz belőle, sokan vevők az ilyesmire!:)Sok sikert!

2010. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Üdülőhelyen kb. max.20-30 percet hajlandóak rászánni a modellkedésre a turisták. Azt kellene elérned, hogy ennyi idő alatt megtaláld és lerajzold azokat a kifejező, egyedi vonásokat, amik a modellre jellemzőek. Nem baj, ha nem ennyire részletgazdagok azok a képek, simán adnak érte 3000 Ft-ot. Aki műtermi minőségre vágyik, az nem a korzón, pólóban, kócosan ül le eléd. Az ilyen képeknek épp az elkapott pillanat tökéletlensége ad különleges varázst. Nagyon tehetséges vagy!


Ja, az olasz tengerparton volt egy muki, aki úgy is vállalt rajzot, hogy lefényképezte a modelt, kért valamennyi előleget és x idő múlva vissza lehetett menni a kép alapján készült kész grafikáért. Lehet, hogy ez neked is működne.

2010. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az orrán, meg a szemöldökén kicsit javíthatsz (kicsit vastagabb szemöldök, az orra is KICSIT vastagabb)

Nem azért, hogy belekössek, mert NAGYON JÓ! ÜGYES VAGY!!!!

Én eezért kb. 4500 Ft-t adnék.

2010. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Húúú, ez király! egy picit figyelj oda az orrnál és a szemtávolságnál és akkor egy rajzot én megvennék tőled.....hmmm 7000-8000 Ft-ért sőt inkább többért!
2010. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy felhívjátok figyelmemet a hibákra. Végül is azokból lehet tanulni.

Mindenki mondja, hogy venne tőlem rajzot, de csak akkor ha lenne rá pénze. Persze megértem.

2010. júl. 28. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!