Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Velemeny Az ember tragediajarol?

Velemeny Az ember tragediajarol?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyed az ember tragediajarol?

Az en velemenyem:

Szerintem madach kicsit tul sokat fantazialt es olyan dolgokat talalt ki ami lehetetlen….



2022. dec. 1. 20:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem en irtam kikerem magamnak ezt a b*nkosagot
2022. dec. 1. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Kapcsold be a felhasználóneved, és majd meglátjuk mit kérsz ki.
2022. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért írtad kis betűvel a szerző nevét?
2022. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit tartasz lehetetlennek?

Mi a túl sok fantázia a művében számodra?

2022. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem, izgalmasnak tartottam, és szépek, drámaiak az elképzelései az emberről.
2022. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Alapvetően az ember tragédiája az, hogy semmit nem akar dolgozni a többség.

Van olyan, aki még a házi feladatát is mással íratná meg. Azt, amiből tanulhatna... ha lenne annyi esze.

De még az sincs.

2022. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez a kedvencem a kötelező olvasmányok közül, sőt! Sok külföldi ismerősömnek is ajánlottam, mert angolul is kiadták. Szerintem, ha ebből készülne egy netflix sorozat, nagyon sikeres lenne!

Érdekes az alapötlet, végigmegy az emberiség történelmén, lelkesedést, csalódást... stb bemutatja.. és ahogy az ember keresi az élet lényegét, értelmét, korokon át.. számomra még az élet lényegéhez is van egy-két kulcs,

pl. a lényege nem az hogy valamit elérsz a végén, hanem közben, maga az egész, illetve, hogy nem a nagy eszmékben van az amiért érdemes élni.

2022. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!