Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez Zsolnay akkor is ha jelzés...

Ez Zsolnay akkor is ha jelzés nélküli? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 12. 05:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem venném meg
2010. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy "jelzés nélküli"??Most akkor Zsolnay vagy nem?Megakartam kérdezni az eladóját de csak regisztráltan lehet kérdezni.
2010. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
elég szép és jó árban van, meg ez az eladó több jelzés nélküli zsolnayt eladott és még van is neki,amiket eladott azokat is pozitivra értékelték --vedd meg
2010. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van ithon ilyenem!Ezután én is rámondom hogy zsolnay!!!
2010. nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
86%
Szerintem az, de délután, ha anyukám hazajön megkérdezem, ha érdekel még, ő a zsolnayban dolgozik 40 éve:)Vannak jelzés nélküli porcelánok, nekünk is vannak ilyenek, ezeket kiárusításon szokták árulni a gyárban, aminek hibája van arra nem nyomhatják rá a jelet, de ezek a hibák laikus szemmel nem is észrevehetőek általában...
2010. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaza van az előttem szólónak, a Herendi gyárban dolgozom, és ott is ugyanígy van. Lehet, hogy van rajt egy kis mázhiba, vagy valami alig látható kis hiba, és akkor már nem mehet ki a boltba. Nekem van egy csomó márkajelzés nélküli Herendi porcelánom, mert a gyár időnként nem töri össze a "selejtet", hanem szétosztja a dolgozók között. Persze semmi bajuk, de így már nem olyan értékesek.
2010. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... nekünk is van hibás készletünk, de van rajta márkajelzés.. Lehet, hogy a többiek igazat mondanak, hogy van jelzés nélküli is, de akkor hogy győződjünk meg róla? Mert az, hogy valaki rámondja, az nekem édeskevés..
2010. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg a zsolnay pompadour készlete nem így néz ki...
2010. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Lehet ez a Zsolnay Pomadour készlet salátástálja, de akkor már a máz rossz rajta, mert az arany diszitést rá se tették.

Ha megveszed, akkor úgy dönts, hogy sima salátástálként megvennéd-e ennyiért. Megy-e valami készletedhez? Ha igen, akkor hajrá.

Ha Zsolnayként akarod megvenni, akkor ne tedd, az aranydisz nélkül...

2010. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

[link]

ez a zsolnay Pompadúr

ne vedd meg, hamisítvány és drága is.

2010. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!