Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez Zsolnay akkor is ha jelzés...

Ez Zsolnay akkor is ha jelzés nélküli? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 12. 05:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem pont nem hamisitványnak tűnik az itt leirt gyári vélemények alapján, hanem hibás terméknek, amire nem tették rá az aranyozást sem.

Mondjuk hogy ezt a tényt a vevő miért nem irta oda, az nagy kérdés, hiszen z internet világában az aranyozás hiánya MINDENKINEK egyértelmű lesz, ezt tudhatja ő is...

2010. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tesznek rá márkajelzést, mert hibás, és ha el akarod adni, akkor nem lehet érte annyit kérni, mint egy első osztályú darabért.Már ha egyáltalán valaki megveszi. Nálunk (Herenden)pl. fehér készleteket nem is szabad eladni, mert volt már belőle hamisítási balhé. Az biztos, hogy így nem ér sokat.Azt tudom én is tanácsolni, hogy megér e neked ennyit egy salátástál, ha igen vedd meg, ha mindenképp Zsolnay-t akarsz, akkor inkább tovább keresgélnék a helyedben, bár márkajelzéssel nem kapod ennyiért.
2010. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:43


Légyszi megmutatni anyukádnak,érdekel a véleménye mivel Ő ezzel dolgozik és biztos ért hozzá!Köszi a többiek válaszát is!!

2010. nov. 12. 11:38
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, ne vedd meg, mert ha a Zsolnay nem teszi rá a pecsétjét, mert valami hibája van, akkor nem is kapsz minőséget, épp ezért már nem lehet Zsolnaynak (védett márka) nevezni. Egyébként én már egyszer vásároltam ennél az eladónál, és gagyi hibás porcelánjai vannak, nem írja le, hogy sérült. Az, hogy milyen szuper profi eladó, nem igaz-, csak a vateránál van Neki személyes ismerettsége, és az töröltet neki minden rossz minősítést. Egy nagy svindler, óvakodjatok Tőle! Egyébként a vateránál alapszabály, hogy tilos márkásnak feltüntetni márka nélküli árut----ezért kirúgás jár. Egyedül ezt az eladót nem rúgják ki a protekciója miatt! Szóval jobban jársz, ha másnál vásárolsz, és olyat amin van pecsét-, ennyiért van hogy találsz igazit.
2010. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Igen, ez Zsolnay megmutattam anyukámnak. De biztos , hogy leselejtezésbe került valami miatt és már nem lett ezért kiaranyozva. Megnézem és ugyanilyen tálaló tálunk van arany nélkül :) De így legalább be lehet rakni a mikróba:) Régen még ezekre is rárakták az emblémát, de pár éve már nem,hogy ne tudják eladni az emberek...
2010. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Kösz hogy megkérdezted!Inkább keresek másikat,mert hátha égetési gondja is van!
2010. nov. 12. 15:41
 17/22 anonim ***** válasza:
15:10-es! Azt írod, hogy azért nem tesznek rá pecsétet, hogy ne tudják eladni. Ez a vaterás, akkor lényegében csaló, nemde? Ráadásul pécsi illetékességő!
2010. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Olyan aukciós oldalon mint a vatera megkell gondolni mit veszel!!Tele van hamis termékkel!A használt dolgok mégcsak hagyján de az új áruk tele vannak hamisitvánnyal.

Meghát ez a tál egy befejezetlen darab amit kitudja miért nem fejeztek be.Persze a Te pénzed -én kérszer meggondolnám!!

2010. nov. 12. 21:31
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
T.kérdező!Töröltetted amit irtam?Nem mondtam hogy vedd meg!!Csak azért irtam mert szép a tál és kit érdekel hogy zsolnay vagy nem ha szép!Na mindegy!
2010. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
21:37! Egyáltalán nem mindegy, hogy Zsolnay- vagy nem! Ha nincs rajta márkajelzés, csak a töredékét éri. Neked mindegy, hogy egy Adidas póló helyett egy kínai elnyúlos vackot kapnál-, csak mert márkásnak van hirdetve?
2010. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!