Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mitől lesz jó egy blog/könyv/v...

Mitől lesz jó egy blog/könyv/vers? Ti mitől élvezitek az olvasást? Miért szerettek olvasni? Miket olvastok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmazzon egy kis filozófiát, nagyobb esszékben elemezzen egy-egy eredeti személyiséget vagy gondolkodásmódot.
2011. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki kíváncsi rá, hogy mások hogy élnek, hogy gondolkodnak, de sokx eszünkbe se jut megkérdezni ezeket az ismerősöktől, ezért olvasunk blogokat, hogy megtudjuk mások, hogy gondolkoznak, hogyan élnek át egyes dolgokat.

Az tényleg jó, ha viccesen van megírva, de nem mindig feltétel.

Én pl. nem sok blogot olvasok, olvastam. Mikor olvsok, az pl mert érdekel egy város, és rákeresek vki blogjáram aki kikerült oda, így olvasgattam két magyar csaj blogját is, akik kikerültek Párizsba, egyik dolgozni, másik tanulni.

Olvasom nővérem blogját is, mert nem találkozunk olyan sűrűn, de azért így tudom mikor, mit csinálnak:-)

Aztán volt, hogy vkinek az ázsiai útját olvasgattam, mert érdekes volt, hogy milyen helyeken járnak...

Vagy olyat is olvasgattam, ami nem is vki életéről szólt, hanem csak érdekes dolgokat elemezgetett, írt róla, hogy neki mi a véleménye...

2011. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!