Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen ez a jobb agyféltekés...

Milyen ez a jobb agyféltekés rajzolás? Érdemes, tényleg megtanít valamilyen szinten rajzolni vagy ezt csak sok-sok gyakorlással lehet elérni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat segít, jó dolog ha van időd rá. Persze folyamatos gyakorlás nélkül nem lehet megtanulni semmit sem, ezt sem.
2011. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát erről már én is hallottam de hogy hogy kell azt énse tudom o.O

szóval jöhetnek még válaszok,én is kiváncsi vagyok :D

2011. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van tanfolyam. Vagy van erről egy könyv, abból is meg lehet tanulni. Nincs benne semmi nagy dolog, semmi hókuszpókusz mint néhányan hiszik. Le van írva mit kell tenned, hogy kell, csinálod, gyakorolsz és fejlődsz.

Tényleg sok embert ismerek akik pálcikaemberes tudásról olyan szintre jutottak hogy élethűen lerajzolnak bármit amit látnak.

2011. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A könyv(KÖNYV! nem a munkafüzet ;D), egy laikus elvárásait bőségesen kielégíti. Tehát ha sose rajzoltál jól én csak ajánlani tudom. Megváltozik az életről elképzelt látás módod, pozitív irányba.

Én szerencsére nem próbálhattam ki az alapokat, vagy inkább nem sajátíthattam el, mert azt hiszem, azon a szinten már rég elsiklottam. Legalább is remélem. :D Tehát személyes tapasztalattal nem tudok beszámolni. Olvastam a könyvet, nagyon jó, sok mindent meg tudtam a rajzolásról(felmérések, módszerek stb.)

Ez most lehet nagyképűen hangzott, de ezen a téren tanulok, szóval higgy nekem, ha ezt kérhetem, vagy elvárhatom.

2011. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és utolsó válaszoló: hiszek neked:D nem nézhetném meg estleg egy két rajzodat, csak mert kíváncsivá tettél.:)
2011. aug. 18. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt van, bár ezek csak próba tanulmányrajzok, majd pár év múlva szeretnék valamit kiadni a kezemből; mondjuk 8 év múlva, mikor tudok is valamit. [link]
2011. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!