Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csontváry képe milyen színű...

Csontváry képe milyen színű valójában?

Figyelt kérdés

A testvérem azt kérte születésnapjára, hogy fessem meg neki a pontos másolatot. Sajnos nincs lehetőségem élőben megnézni, viszont 2 eltérő képet dob ki a Google.

Aki látta már élőben, meg tudná nekem mondani melyik áll közelebb a valósághoz?


1. [link]


2.

[link]



2014. máj. 29. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam még élőben, de majdnem biztosra veszem, hogy az első az igazi. Figyeld a színeket, az első életszerű, normális, a második viszont mintha szerkesztve lenne, mintha színes üvegen keresztül látná az ember, mert minden szín bíborba hajlik egy kicsit. Ő már látta élőben? Mert ha nem, akkor szerintem teljesen mindegy neki, ha meg igen, akkor kérdezd meg őt! :)
2014. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Igen, a kék elképzelhetőbb, viszont egy könyvben megtaláltam és ott rózsaszín! Össze vagyok zavarodva! :D
2014. máj. 30. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább fessél neki egy normális képet

ne már egy kontártól egy másolatot

2014. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-.- Ezt kérte.
2014. jún. 2. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megkérdezném őket pl, vagy más szakértőt:


Csontváry Múzeum

7621 Pécs, Janus Pannonius u. 11.

+36 72 310 544

art@jpm.hu

2014. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!