Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a fotóimról?

Mit gondoltok a fotóimról?

Figyelt kérdés
itt vannak fent: [link]

2014. jún. 8. 15:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
en azt gondolom hogy egy gazdag unatkozo lanyka vagy
2014. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbön ezt látom:


1. Fogj egy tök átlagos képet.

2. Képszerkesztővel alakítsd át fekete-fehérre.

3. Máris megvan a művészi minőség.

2014. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
11%
Nekem nagyon tetszenek! Gratulálok :)
2014. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Még gyakorolj!
2014. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:

Nekem tetszenek.

A magic street képen látszik, hogy direkt a végtelent helyezted középpontba, tetszik a szimmetriája, az on the road hangulatos, csak kár, hogy ferde a horizont, így nem okés, a merengés viszont nagyon tetszik.

A lepkés képnél kár, hogy a pillangóból kevés látszik, a mintája érdekes lett volna, rossz a szög.

Az endless is hangulatos.

Nem vagyok profi fotós, szóval ez csak az én véleményem, nem szakmai dolog. :)

2014. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Jók!
2014. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a galambos a legjobb. Próbálj nem középre szerkeszteni. Próbáld másnak mutatni amit látsz,mint ami stb..
2014. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Semmi extra. Ahogyan előttem írták, a legtöbbön totál céltalan a fekete-fehér konverzió, a témaválasztás sem a legjobb. Átlag tinédzser "fotósnak képzelem magam" oldal.
2014. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Van hová gyakorolnod még bőven. Ezt nem oltásnak mondom, de ha egyszerűen szerintem még gyengék, akkor nem fogom azt mondani, hogy "hűdejo". Hidd el a kritikával csak fejlődsz. Milyen gépet használsz?
2014. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

alapból fekete-fehérben fotózok, nem utólag konvertálok. Senki sem állította, hogy profi vagyok, és azt sem, hogy nem fér rám még sok-sok év gyakorlás. De azt hiszem, ti is elkezdtétek valahol, én itt fogtam neki a dolognak.

Nem mentegetőzésből írom, félre ne értsetek, hiszen én úgy gondolom, hogy mindenki élje a maga életét és úgy ahogy neki tetszik- azt alkotva ami neki tetszik, de azt hiszem azt érdemes kihangsúlyoznom, hogy a fejemben sokkal komplexebb, többet mondó fotók-ötletek vannak, ezek viszont még szakmabéli hiányosságaim miatt nem jöhettek létre.


Ui.: nem tartom magam fotósnak, noha Szipál után szabadon a rendezvényekre járó emberkék azok, nem pedig a művészfotósok.


Canon 600d-t használok.

2014. jún. 9. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!