Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes lenne elkezdenem újra...

Érdemes lenne elkezdenem újra rajzolnom? Egyáltalán van bennem akár egy minimális tehetség?

Figyelt kérdés

Régebben rengeteget rajzoltam, a tanáraim, diáktársaim el voltak ájulva, de sosem voltam elégedett. Most, hogy gimit kezdtem, alig van időm, és sok időt is hagytam ki. Érdemes lenne újra elkezdenem rajzolni? Van bennem egyáltalán egy kis csipetnyi tehetség, vagy valami?


Ez egy kicsit régebbi rajz, egy HB-s rotringgal: [link]


Régebbi, egy HB-s ceruzával: [link]


Karou, a Füst és csont leánya c. könyv alapján - Hb-s ceruza, + kék ceruza + kék zsírkréta: [link]


Róka, HB-s ceruza: [link]


Ezek újabbak:


[link]


[link]


[link]


Szerintetek?


2015. febr. 17. 12:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon jók,sokat tudsz még fejlődni!:)

Bár a rókás itt-ott egy picit fura,de nekem az tetszik a legjobban!:D

Valamint megnézném hogy embert is hogy rajzolsz,mert azzal is sokat lehet fejlődni:)

2015. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A legtöbbekkel ellentétben, én azt mondom, átlagosak. Nagyon sok 14 éves tud így rajzolni. Mondhatom, hogy jól rajzolsz, hogy meg ne bántsalak, de az én gondolkodásom szerint egy tehetséges 14 éves rajza kb. ilyen:


[link]


[link]


[link]


(Az utolsót valószínűleg idősebb rajzolta, anatómiailag túl helyes egy 14 éveshez. Azt a kidolgozás miatt linkeltem.)


Egyébként 16 éves vagyok, és grafikusnak tanulok nagyon jó tanároktól. Sok munkát láttam már, és tisztában vagyok azzal, mi gyenge, átlagos, jó, vagy nagyon jó.

2015. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!