Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményeznétek őszintén a...

Véleményeznétek őszintén a verseimet? Hiába mutatom meg az ismerőseimnek úgy érzem nem merik őszinte véleményüket mondani


2015. dec. 18. 11:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nem tudom mit vered magad ennyire kedves bazi művelt és tehetséges ketteske...már érdekelnek a műveid lécci linkeld már be a verseidet vagy hol lehet megvenni a könyved? Már komolyan érdekel mennyire zseni és bölcs vagy...valakinek tetszik valakinek nem...remélem azért tudsz aludni...nekem tetszik neked nem és akkor mi van? Ne hogy agyvérzést kapj itt nekem XD Ha 13 éves vagy nem gáz ez a viselkedés de ha annál több bajok vannak a fejben kedves művészúr! (nem

azért mert nem tetszik hanem azért amennyire túlhisztized a témát)

2015. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hobbi írónak nem rossz...ha örömet okoz az írás akkor írj és ne érdekeljen más véleménye... Akinek tetszik az elolvassa akinek nem az meg nem. Ennyi
2015. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"valakinek tetszik valakinek nem...remélem azért tudsz aludni...nekem tetszik neked nem és akkor mi van?"

Érdekes, hogy ezt pont te írod, mikor éppen te oltottál le mindenkit, akinek nem tetszett. A kérdező őszinte véleményt kért, ők őszintén válaszoltak, te meg egyből nekikugrottál. Senkinek nem azzal van a baja, hogy neked tetszik, hanem a stílusoddal.

2015. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!