Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pályázzam a képeimet nekik?

Pályázzam a képeimet nekik?

Figyelt kérdés
Nemrég rám írtak instagrammon, azt mondta hogy egy kúrátor a 1340 art magazin-tól és szeretné h elküldjem az egyik képemet mert ezzel esélyem van arra h feltűntessék az oldalukon, be is küldtem, ez még jó, de azután kaptam egy emailt tőlük h nem szeretném e beküldeni több képemet a pályázatukra... Ha a nyertesek egyike leszek feltüntetik a képeket magazinjuk következő számában, de van pályázási díj, egy képért 20$ négyért meg 30$, útána néztem és hivatalosnak, hihetőnek tűnik a dolog, de még így sem tudok teljesen megbízni bennük, szóval beküldjem a képeimet vagy sem?

2018. ápr. 7. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Így olvasva is rögtön kijön a lényeg. Kamu az egész. Aki kitalálta nem volt ostoba. Ha havi 10 buta lány bedől ennek akkor az illető keresett a semmiért havi 200-300 dollárt. Nem rossz.
2018. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu, ne pályázd.
2018. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!