Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Örülnétek ha több magyar...

Örülnétek ha több magyar ünnep lenne, mondjuk hivatalosan átvenné Magyarország Halloween ünnepét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 08:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem vallási ünnepekre gondoltam. És nem arra gondoltam, hogy minden ünnepünk csak a halálról szól :S
2010. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Miert? En szemely szerint nem vagyok telepata, nem tudom kitalalni, hogy te mire gondolsz:) Es ha nem azt irod, amit gondolsz ... akkor mit ertsunk?

Mas: a Karacsony talan nem unnep? tudtommal meg az allam is elismerte, mert hivatalosan is unnepnek szamit. Es nem ugy volt felteve a kerdes sem, hogy "tobb magyar nem-vallasos unnep legyen" !


nem a vita kedveert irtam ezeket ... olvasd meg egyszer el, amit irtal :)

2010. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A válaszod első feléből látszik, hogy nem lehetsz túl értelmes :S Felesleges fárasztanom magam, hogy megértessek dolgokat...
2010. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!