Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ezek a tulajdonságok egy...

Ezek a tulajdonságok egy cigány származású emberre jellemzőek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy emiatt leszóltok de cigánynak érzem magam.


Nyilván nem kell leszólni a cigányokat inkább azt kell nézni hogy milyen ember!


Igazából nem hülyéskedem hanem komolyan gondolom, te csak az érti aki ugyanígy érez.

Azért gondolom így mert egyre több tulajdonságom hasonlít a cigányokéhoz.


De sorolom is :

-imádom a gyerekeket

-nagyon szeretek enni

-általában amit a magyarok főznek nekem íztelen,nagyon fűszeresen szoktam enni

-a cigány zene boldoggá tesz, ha cigány nyelven énekelnek akkor simán éneklem én is a cigány részt ugyanúgy éneklem de nem tudom mit jelent

-imádom az aranyat de ami már nagyon nagy és giccs attól hányni tudnék

-nagyon hosszú és sűrű hajam van ami a cigány lányokra nagyon jellemző

-a felmenőim közül is egy pár emberen látszik a cigány vér vagy kívül vagy belül

-nem vagyok egyébként barna de léteznek fehér cigányok is

-még annyi hogy a családom nagyon titkolózik erről az egészről

-és még annyi hogy a cigány asszonyok állandóan beszélgetni akarnak velem és ne gyertek azzal hogy biztos ki akar rabolni!

Meg így összességében a cigány lányokkal jobban kijövök.

-és még annyi hogy iszonyat hangosan tudok beszélni mikor jól érzem magam és észre se veszem


Szóval a gondolkodásom is olyan mint nekik. Azt vallom hogy a nők legyenek nőiesek hordjanak hosszú szoknyát



dec. 16. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen rosszul fogalmaztam csak nem nagyon merek erről a témáról még írni sem kicsit feszengem ilyenkor mert a családom is nagyon titkolja. Semmit sem beszélnek erről sose. Már többször fel hoztam de csak zavarba jöttek nem tudom hogy miért haragszom is ezért!
dec. 16. 13:18
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Most ezt nem igazán értem, nem vagy benne biztos, hogy cigány vagy-e? Küldj képet magadról, és megmondjuk.
dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tudtok válaszolni
dec. 17. 00:10
 4/11 Senior Séf ***** válasza:
82%
Ezek a tulajdonságok egy cigány származású emberre jellemzőek. Meg még egy rahedli nációról elmondható ugyanez.
dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát bocs, amiket felsoroltál olyan sztereotípiák, amelyek származástól függetlenül egy csomó emberre igaz lehet ("imádom a gyerekeket, nagyon szeretek enni"). Fűszeresebben étkezel: a magyarok jelentős része is.

De továbbra sem értem, hogy mi az, amit nem tudsz magaddal kapcsolatban? Ha cigány származású vagy, akkor a családod egy része is az minimum. Nem ismered őket? Vagy belenézve a tükörbe nem látod magadról egyértelműen, hogy az vagy-e vagy sem?

Elnézést kérünk, de az alapján még senkiről nem mondták meg, hogy cigány-e vagy sem, hogy "szeret enni".....

dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 az apai ágon elég cigányosak az emberek a vonások. Nem ehte cigányok csak az arcon látni
dec. 18. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról van szó, hogy tinédzser vagy és keresed az identitásodat. Amiket leírtál az rengeteg nem cigány emberre is igaz. Semmi olyat nem írtál amiről arra lehetne következtetni, hogy cigány vagy. De ha netalán valamilyen ágról mégis az vagy, annak sincsen semmi jelentősége.
dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, szerintem a legegyszerűbb, ha megkérdezed őket, mi a helyzet?

Vagy egy családfakutatót keresel, aki kikutatja neked az anyakönyvek alapján.

Vagy készíttetsz egy 50 dolláros DNS-tesztet, és ha ott kidob Dél-ázsiai géneket, akkor is egyértelmű.

Vagy feltöltesz magadról random, akár külföldi fórumba képet, és a külső szemlélők általában objektívebben meg tudják mondani, főleg ha mindezt egy antropológiai fórumba tolod fel.

dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az őseid között, biztos romák is voltak.
dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem zsidó ismerősöm volt, akinek felnőtt korában mondták el, hogy zsidó, és az egész családja is az. A nagyszülei döntöttek úgy a második vh után, hogy nem mutatják a külvilág felé, és otthon sem lehetett erről beszélni. A srác szüleit is már eszerint nevelték fel. Tizenéves volt az ismerősöm, amikor rájött, és utána évekig járt pszichoterápiára. Lehet, hogy nálatok is van egy ilyen jellegű titkolózás. Kérdezz rá nyíltan, mert ha ilyen sejtésed van, akkor azt jobb mielőbb tisztázni.
jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!