Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ezek a tulajdonságok egy...

Ezek a tulajdonságok egy cigány származású emberre jellemzőek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy emiatt leszóltok de cigánynak érzem magam.


Nyilván nem kell leszólni a cigányokat inkább azt kell nézni hogy milyen ember!


Igazából nem hülyéskedem hanem komolyan gondolom, te csak az érti aki ugyanígy érez.

Azért gondolom így mert egyre több tulajdonságom hasonlít a cigányokéhoz.


De sorolom is :

-imádom a gyerekeket

-nagyon szeretek enni

-általában amit a magyarok főznek nekem íztelen,nagyon fűszeresen szoktam enni

-a cigány zene boldoggá tesz, ha cigány nyelven énekelnek akkor simán éneklem én is a cigány részt ugyanúgy éneklem de nem tudom mit jelent

-imádom az aranyat de ami már nagyon nagy és giccs attól hányni tudnék

-nagyon hosszú és sűrű hajam van ami a cigány lányokra nagyon jellemző

-a felmenőim közül is egy pár emberen látszik a cigány vér vagy kívül vagy belül

-nem vagyok egyébként barna de léteznek fehér cigányok is

-még annyi hogy a családom nagyon titkolózik erről az egészről

-és még annyi hogy a cigány asszonyok állandóan beszélgetni akarnak velem és ne gyertek azzal hogy biztos ki akar rabolni!

Meg így összességében a cigány lányokkal jobban kijövök.

-és még annyi hogy iszonyat hangosan tudok beszélni mikor jól érzem magam és észre se veszem


Szóval a gondolkodásom is olyan mint nekik. Azt vallom hogy a nők legyenek nőiesek hordjanak hosszú szoknyát



2023. dec. 16. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

cigányok nagyon szeretik a gyerekekiket, azért ássák el őket, lökik civil rendőrautó elé, adják le zaciba, erőszakolják őket meg prostituálják.

Magyarok közt is van, de lényegesen kevesebb...

jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!