Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki fordítana nekem egy...

Valaki fordítana nekem egy kicsit? :D Spanyol-magyar

Figyelt kérdés

(Igen tudom, egy részét már kérdeztem) minden új mondat elején kötőjel van.

- De que me vale.

- Pero como yo gane y tu perdiste me debes algo.

- Te ha afectado el derrame?

- Te esneño y te hago ver estrellas.

- Que tengas un bonito fin de semana, sonrie siempre y claro comere todo lo que venga de ti y lo que tu me des.

si pa ti y en castellano es muy bonita la letra.. dice : una aventura es mas bonita si hacemos creer a los demas que no hay amor, reventamos reventamos estamos que reventamos cada ves que nos miramos.

- Si te gusta mucho hungary pero no estas bien con tu family y eres mayor de edad trabaja. cambia TU no luego cambiara tu famlily... estudia trabaja andate a otro pais no tienes qe estar triste...debes ser feliz y luchar por tu presente por tu existencia

- Te voy a poner mirando pa cuenca.


2011. jan. 29. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

de rendes vagyok, hogy nem kuldelek el, helyette:


[link]

2011. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valami ilyesmi:


- Számomra hozzá.

- De nyerek és te nem jössz tartozol nekem valamit.

- Te áttételes hatással?

- Te és én, hogy esneño látni csillagokat.

- Jó hétvégét, mindig mosolygott, és persze enni mindent, ami tőled, és mit adsz nekem.

ha a pa ti és a kasztíliai nagyon kedves levelet .. azt mondja, kaland szebb, ha úgy véljük, vannak mások, akik nem szeretik, hogy fújt fújt fújt minden alkalommal nézünk.

- Ha igazán szeret Magyarországon, de nem jó a családjával, és akkor a munkaképes korú. nem később, változtasd meg változtassa meg famlily ... andate dolgozik tanul más országban nem qe kell szomorú ... akkor boldog legyen, és harcol az elméd és az életed

- Teszek pa keresett medencében.

2011. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!