Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez a szöveg hogy van magyarul?...

Ez a szöveg hogy van magyarul? (angol)

Figyelt kérdés

The reason I wrote this song is 'em ah I was drinking a lot and I did some really silly things and I think at one point I drank so much that I had to go and stay with my dad.

My managers of the time came to my dads house and said to me "We want to take you to like a Rehab centre." I write about things that I personally can't really get past you know I had to write songs about it to be able to have something good come out of a bad ...

...situation-I don't want to be famous or anything i've just written songs about when my heart got broken and ah that's just it really you can't walk around caring about what people think I suppose you know i'd be a nervous wreck if I did.


2012. febr. 25. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ok, amiért ezt a dalt írtam, nos, sokat ittam, és tettem egy pár hülyeséget, és azt egyszer olyan soakt ittam, hogy apámnál kellett aludnom.

Az akkori menedzserem oldajött apám házához, és azt mondta: "El szeretnénk vinni téged rehabra." Olyan dolgokról írok, amiket nem igazán tudok elengedni, tudod, kellett dalokat írnom arról, hogy lehetséges, hogy valami jó jön ki egy-egy rossz szituból - nem akarok híres lenni, vagy ilyesmi, csak írtam egy pár dalt arról, amikor a szívem összetört, és kb. ennyi, igazából nem foglalkozhatsz állandóan azza, hogy mit gondolnak mások, mert idegroncs lennék, ha ezt tenném.

2012. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 26. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!