Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van franciául az alábbi...

Hogy van franciául az alábbi szöveg?

Figyelt kérdés
Hétvégén sokat aludtam, tévét néztem és neteztem. Péntek este egy koncerten voltam a barátaimmal. Szombaton miután felkeltem, vásárolni mentem, aztán délután meglátogattam a nagyszüleimet. Az estét a családommal töltöttem. Vasárnap későn keltem fel, délután tanultam.
2010. febr. 2. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
J'ai dormi beaucoup le week-end, j'ai vu la télé *és neteztem*. Vendredi soir, je suis allé(e) un concert avec mes amis. Samedi aprés je me suis réveillé,je suis allé(e) shopping,puis l'aprés midi j'ai visité mes grand-parents. J'ai pris le soir avec ma famille. Je me suis réveillé retard á dimanche,l'aprés midi j'ai étudié.
2010. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!:)
2010. febr. 2. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
és az, hogy "hadd sz@rjak a tenyeredbe"?
2010. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
neteztem=j'ai navigé sur l'internet
2010. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2010. febr. 12. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ce weekend (cette fin de semaine) j‘ai beaucoup dormi, j‘ai regardé la télé puis j‘ai navigué sur le net. Le soir de vendredi je suis allé(e) voir un concert avec mes amis. Samedi, après m‘être levé(e), j‘ai fait mes courses, puis l‘après-midi j'ai visité mes grands-parents. J’ai passé la soirée avec ma famille.

Dimanche j’ai fait la grasse matinée, et l’après-midi j’ai fait mes devoirs. (vagy: j’ai appris mes leçons)


(A zárójelbe tett (e) betűket akkor kell használni, ha lány vagy!)

2010. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm!:)
2010. febr. 22. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elso forditas jobb lett,enis igy forditottam vna:)
2011. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!