Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tetoválószalonban a tetolávómű...

Tetoválószalonban a tetolávóművésznek illik borravalót adni?

Figyelt kérdés
Olvastam valami oldalon, hogy illik borravalót adni, de nem tudom, valahogy nem tűnik realisztikusnak...

2021. szept. 22. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fodrásznak szoktál borravalót adni? Ha igen, akkor a tetoválónak is lehet simán.
2021. szept. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghívod egy sörre, vagy viszel neki egy csokit, vagy valamit, azt többre értékeli, mint a borravalót. Általában szokott kint lenni egy kis üvegecske/tégely/persely vagy hasonló, amibe lehet dobni úgymond borravalót, de nem sértődnek meg, ha nem adsz.
2021. szept. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Éttermet-kocsmát leszámítva senkinek nem adok borravalót, aki csak "hozza" a kötelezőt. Ha valamit tesz, ami tulajdonképpen nem volna a kötelessége akkor igen. Ha pl. az említett fodrásznak menet közben lejár a munkaideje, de nem ad át egy kollégájának, hanem azt mondja, hogy ezt már befejezi ő akkor persze, ad az ember neki.
2021. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fodrászomnak szoktam, bár ő a haverom. Tetoválónak.... attól függ, azért elég húzós összegeket tudnak kérni, számomra attól függ mennyire szimpatikus, rugalmas, mennyit dolgozott a mintán..stb
2021. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!