Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehetséges, hogy egy fogorvos...

Lehetséges, hogy egy fogorvos ragaszkodik a magázódáshoz, míg az asszisztensei tegeződni akarnak?

Figyelt kérdés

Amikor először mentem, a 40 körüli asszisztens rögtön tegezésre váltott köszönés után a váróteremben, viszont mikor mentem be a rendelőbe, magáztam a 30 körüli doktornőt, akivel maradt is magázódás, egyszer fúrás közben letegezett, de utána korrigált.

A másik szintén 30 körüli asszisztenshez mentem fogkőeltávolításra, magázódtunk kb. 10 percig, majd kezelés közben hirtelen tegeződésre váltott, így már távozáskor sziával köszöntem én is.


Elég viccesen néz ki, mikor gyökérkezelés után elköszönök ("viszontlátásra"), a dokinő viszláttal, az asszisztens meg sziával köszön.


(am 30 feletti férfi vagyok, de jóval kevesebbnek nézek ki)



2022. okt. 28. 09:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont a magadfajták miatt kötelező nálunk a cégnél mindenkinek egy etikett és protokoll képzés amikor belép.
2022. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert a doktornő és az asszisztens két különböző ember, gondolhatnak mást egy emberről, akár rólad, vagy egy témáról, pl a tegezésről, magázásról.
2022. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11: :D


A magam fajták mérnöki cégnél dolgoznak, gyanítom, "csöppet" komolyabb munkakörben, mint te, és általában tegeződünk még a futárokkal is.


de nagyon szórakoztató, mikor a hozzád hasonló titkárnők akarnak másokat megnevelni 2 kávéfőzés között.

ezért is imádom a GYK-t, mert itt a hozzád hasonlók is lehetnek vkik.

2022. nov. 7. 10:42
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

OFF: Azért tényleg vicces ez a sok merev, frusztrált ember. "Nőt nem tegezünk ismeretlenül".Aha.

Most elképzelem, hogy amikor bementem először a szomszéd Coopba, magáztam volna a 20on 30as eladókat..hát kb. kiröhögtek volna.

jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!