Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Több napos sàtrazàskor,...

Több napos sàtrazàskor, hogyan lehet tisztàlkodni?

Figyelt kérdés

Ha szebb lessz az idő, a baràti körrel megyünk több napra az erdőbe sàtrazni. Ilyenkor hogyan oldható meg a tisztàlkodàs?

Nem folyó közeli helyre megyünk, és nem szeretnénk napokig bűzleni.

Ezt meg lehet oldani valamilyen diszkrét módon?



2023. márc. 12. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Palackos vízzel...
2023. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Koedukált?


2-3 pet palackban kiteszel a napra vizet.

Szivacs, szappan, 2 törölköző.


A tested nagyját a szabadban is letudod mosni jó időben...


A többihez:

Fóliát + a korábban használt törölköződet leteríted magad alá a sátorba hogy arra csöpögjön a víz...


A sátor lehetőleg 2 rétegű legyen. Illetve a hálózsák nem árt ha Komfortos 8-10 fokon is - nyáron letud 1-1 éjszakára hűlni 12-13 fokra is rossz időben.


Off. 15 éve esőben motoroztam végig 240 km távolságot július első felében és majd megfagytam éjjel. Míg másnap délben vizes törölközővel a fejemen sétálgattam . Annyira tűzött a nap a Tisza mellett...

2023. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha több napos túrára megyek, mindig úgy oldom meg, hogy minimum minden második éjjel kempingbe legyek.

Ti is terveztek be egy kemping közelébe, másnem a tusolas miatt.

2023. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi az a több nap? Az angolok pl. egy héten egyszer fürdenek, és semmi bajuk nincs. Itt Magyarországon divat minden nap megfürdeni, de felesleges, nem is tesz jót a bőrnek tulajdonképpen.
2023. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

az angolok ??? az szép lenne, de szerintem nem igaz.


lehet kapni 10-20-30 l-es tartályokat, sőt kifejezetten csappal vagy tusolócsövel ellátott tartályt is, amiben vigyetek vizet ha egy helyen vagytok és nem kell mindig cipelni magatokkal. nappal melegszik, estére elég kellemes lanygos lesz.

a hely kérdése meg kint a természetben nem kérdés (fák mögött pl). tudok olyat aki hetekig sátrazik a természetben és csak vízért + kajáért jár be heti 1x valahova.

2023. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De hogyan oldható meg az, hogy valahol félrevonulva lehessen ezt megcsinàlni, ne mindenki szeme előtt‽
2023. márc. 12. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindennap fürdeni az igaz, de nem mindenki a szobában meg irodában számítógép előtt ül. Főleg nem egy több napos túrán. De bárhogy is a seggedet meg kéne mosni valahol, még az ősember is megoldotta.

Ahogy írtam kemping közelébe satorozzatok

2023. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"De hogyan oldható meg az, hogy valahol félrevonulva lehessen ezt megcsinàlni, ne mindenki szeme előtt‽"


Mondjuk arrébb mész kipaszott 50 métert ?

2023. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Prókátor ***** válasza:
100%
Nedves törlőkendő. Pár napra nagyjából elég lehet.
2023. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Szeretnélek megkérni, maradj itt kicsit a sátor mellett!


Szeretném magamat az intim tájakon ezzel a szappanos szivaccsal letörölni bent a sátorban!

Ha valaki jön, légyszi ne engedd be. Kicsit várjon...


- Bebújsz a nyíláson és felhúzod a zipzárt.


Ezt megtudnád ismételni az erdőben?

2023. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!