Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Öltözőben, ahol meztelenül...

X0 kérdése:

Öltözőben, ahol meztelenül vannak, a nemi elkülönítést ti is nemi megkülönböztetésnek érzitek?

Figyelt kérdés
Például fürdő öltözőjében, ahol meztelenül vannak, hogy külön van női és férfi öltöző, az számomra olyan, mintha lenne egy öltöző a zsidóknak meg a cigányoknak, egy másik meg az összes többinek: ezt ugye mindkét fél elkülönítésnek érezné, én is úgy érzem: a nemi elkülönítést is: egyértelműen mindkét fél számára nemi megkülönböztetés. Ha mindenki olyan lenne mint én, akkor mindkét fél nem megkülönböztetésnek, elkülönítésnek érezné. Ez nem a szexszel kapcsolatos: kisgyerekként is úgy éreztem, meg felnőttként is. Egyszerűen egy értelmetlen baromság. A konkrét példában az összes többibe tartozók többen vannak, akit zavar, legyen egy Európa és Ázsia határán levő ország, ahol ugyanannyi a ferde meg az egyenes szemű, és 2 öltöző van: az egyik a ferde, a másik az egyenes szeműeknek. Ti hogy érzitek?
2023. jún. 27. 15:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez gond, akkor te járj nudistastrandra, ott öltöző sincs, az olyan ok számára azt találták ki, amilyen te vagy. A többiek meg érezzék jól magukat továbbra is egy nemi alapon 2 részből álló öltözővel rendelkező fürdőben.


Azt is írod, hogy nem érné az embereket semmilyen hátrány, ebben tévedsz! Szexuális inzultusnak élné meg a nők túlnyomó többsége pusztán azt is, hogy férfiak jelenlétében tudnak csak átöltözni. Szóval nagyon is van rá igény.

2023. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
70%

Nevelés kérdése.

Ajánlott klasszikus irodalom:

Huxley-Szép új világ

2023. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Akkor lenne nemi diszkrimináció, ha valamelyik nemet hátrány érné. Ha mondjuk csak női öltöző lenne. De így, hogy mindenki megtalálja a saját öltözőjét, így nincs semmilyen megkülönböztetés.


Kérdező, kifejtenéd, hogy egyáltalán hogy jutott eszedbe ez a kérdés?

2023. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

21-es: éppen erről szól ez a kérdés, hogy szexuális inzultusként élik meg amiben semmi rossz sincs: semmit se árt nekik ha látják őket, ők m mégis azt halucinálják hogy rossz.


23-as: már írtam, hogy bármilyen különbség megkülönböztetés. Akkor is, ha ugyanakkora hátrányt és ugyanakkora előnyt adnak mindkettőnek. Ugyanis van különbség, például abban hogy melyik öltözőbe kell menni. Mindkét fél gettónak érzi. A kérdés úgy jutott eszembe, hogy én mindigis annak éreztem: erre már írtam példát milyen, nem ismétlem meg.

2023. jún. 28. 12:51
 25/40 anonim ***** válasza:
Gettónak? Na ne viccelj! Ilyenkor nyáron öltöző nélkül is tudsz menni, vedd fel alulra a fürdőruhát és vedd le a ruhádat kint a vízparton! Az más kérdés, hogy így őrizetlenül marad, ha nem viszel magaddal még egy személyt, aki vigyáz rá, de ezek szerint ez neked nem is lényeges.
2023. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azt nem érzed hátránynak, hogy férfiként nincs női melled? Vagy annak érzed?

Ha netán nő vagy, akkor pedig nem érzed hátránynak, hogy nincsenek heréid, miközben másoknak vannak?

2023. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

25: ha én nem mennék be, akkor is ott lenne a szabályaival együtt.

26-os: nem érzem hátránynak, hogy nincs cicim. Arról írtam, hogy teljesen felesleges a szétválasztás.

2023. jún. 28. 15:16
 28/40 anonim ***** válasza:

Mi meg arról írtunk, hogy szükséges, hasznos és nagyon jó, hogy így van, nézd meg hogyan szavaztunk!


Számomra őszintén szólva aberráltnak tűnsz, börtönből írsz esetleg? Már ott is lehet netet használni? Vagy csak jó magatartásért?

2023. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
28-as: én meg pont azt írtam ide is már jó párszor, hogy csak annak halucináljátok, de nem az. Ha mindenki azt halucinálná, akkor se lenne szükséges, hasznos, jó se. Azt is írtam, hogy kisgyerekként is eleve így gondoltam és ez semmit se változott felnőttként se, nem arról van szó hogy meztelen nőt akarok látni, semmi köze a szexhez, szóval ez nem aberráció. Fogalmam sincs hogy börtönben van-e internet.
2023. jún. 28. 15:38
 30/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem hallucinálunk, te vagy eltéved e, nem kicsit. Menj nudizni és minket hagyj békén! Engedd meg, hogy civilizált ember módjára éljünk!
2023. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!