Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ing alá kell valamit venni?

Ing alá kell valamit venni?

Figyelt kérdés
Régen ugye a trikó volt a divat de szoktam azt hallani hogy most már az tabu, vagy csak az idősebbek hordanak azt. Azt is olvastam hogy pólót esetleg, de én nem szeretek semmit se venni alá, mert ezt látom hogy a fiatalabbak nem szoktak és hogy ez az új divat. Hogy látjátok ti?

dec. 25. 16:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
#19 Az, hogy mit illik és mit nem, koronként változó, ahogy #20 írta.
dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%
#19 Szerencséjük volt, hogy akkor #4 még valszeg nem élt. Hátra kötötte volna a sarkukat, amiért bele mertek beszélni a saját öltözködésükbe.
dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
26%
#13 A #4 azért ír elő kötelezettséget mert ö "Ő". (Sajnálom, hogy ez a szem. névmás egy betű, csupa naggyal írtam volna).
jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!