Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiaknak szabad félmeztelenü...

Férfiaknak szabad félmeztelenül mászkálni az utcán, esetleg tömegközlekedni?

Figyelt kérdés
Tom h az időjárás most nem engedi, csak kíváncsi vok :)
2010. nov. 12. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalisan biztos lehet, de gusztustalan. Tulajdonkeppen repulhetnel bikinibe is, legalisan, de megengedik e.
2010. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tömegközlekedni és mászkálni lehet, vezetni már nem


csak ugye, ha már félmeztelen mész, ne látszódjon ki a himbi-limbi még véletlen se meg ne szatírkodj, mert könnyen jutalmazzák néhány év letöltendővel

2010. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

"vezetni már nem "

ezt hol olvastad te balfék?

2010. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy vezetni nem szabad félmeztelenül. Egyébként alulműveltnek és prolinak tartom az olyanokat, akik félpucéran mászkálnak az utcán. Üdülőterület természetesen kivételt képez.
2010. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám magam elképzelni, hogy a strandon vagy itthon kívűl ne legyen rajtam felső ruházat.pedig nincs rossz testem 9 éve kondizok :).Szerintem igencsak cigány szokás, így mászkálni.
2010. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja,az idióta cigányok mászkálnak úgy.
2010. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

"Én is úgy tudom, hogy vezetni nem szabad félmeztelenül."

Te is rosszul tudod. Hihetetlen mennyi hülye van a világon...

2010. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron szoktam...mások is...de ez egy kis falu...
2010. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom is szokott félmeztelenkedni, de csak a garázsnál, ha kocsit szerel, vagy amikor valami olyan munkát végez nyáron, és meleg van, de hát ilyenkor férfiak társaságában, munka közben nem gáz, de ha így akarna nagybevásárlásra menni például, vagy így ülne be a kávézóba, biztosan nem lenne túl illedelmes dolog.
2010. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol. Nálunk a faluban sok férfo mászkál nyáron poló nélkül, de mondjuk a városban nem mennek be. A párom is rendszeresen megy félmesztelenül, ha pl. csak átjön hozzám, vagy beugrik a kocsmába egy kis tejért vagy szódáért.
2010. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!