Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hova nem szoktak egyedül menni?

Hova nem szoktak egyedül menni?

Figyelt kérdés

pl mozi, színház, buli, strand, nyaralás...

Hova ciki egyedül menni?


2011. máj. 28. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sehova nem ciki egyedül menni, szerintem sőt néha még jobb is :)
2011. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Párterápiára elég ciki egyedül menni.


Szarni viszont elég ciki nem egyedül menni.

2011. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az esküvődre talán a legcikibb
2011. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:) én is párterápiát akartam írni.

Nincs olyan hely ahová ciki lenne egyedül menni, kivéve akkor, ha eleve több embernek találták ki egyszerre.

Csocsózni, biliárdozni ciki egyedül például.

2011. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát azért én színházba nem szívesen mennék egyedül. Cikinek nem ciki, csak tényleg nem szokás egyedül menni. Vagy pl. több napos fesztiválra sem mennék el egyedül, úgy, hogy várhatóan nem is lesz ott senki, akit ismerek.

Nyaralni vagy strandra viszont egyedül is el lehet menni lazán, ha az ember tényleg pihenni szeretne, hiszen így tényleg nem kell másokhoz igazodnia. Strandon voltam is már egyedül többször, amikor kimondottan azért mentem, hogy napozzak, ússzak.

Szerintem az emberek azért mennek nagyon sok helyre párosával vagy még többen, hogy elkerüljék azt a kellemetlen esetet, hogy szeretnének valakivel szót váltani, de nincs kivel, pedig mindenki másnak van ehhez partnere.

2011. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15:20: én írtam először a párterápiát, de az esküvőt javasló kolléga szerintem még jobb volt. :)
2011. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nászútra
2011. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!