Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapest melyik része viszonyl...

Budapest melyik része viszonylag biztonságos?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk, mert itt sok támadás ér minket egy bizonyos származású csoport miatt (14.kerület), már életveszélyes miattuk itt.
2011. szept. 18. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

A föld melyik része viszonylag biztonságos? Évtizedekig élhetsz egy kitörni készülő vulkán mellet, de new yorkban lelőnek egy doboz kóláért, vagy Magyarországon leszúrnak a buszon egy kétszázasért.


A kérdésed úgy hangzik "budapest melyik része tűnik biztonságosnak?", a válasz pedig: Azok a részek, ahol nagy a forgalom, azok viszont nem csendesek.

2011. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

ha felteszem, hogy hol lakik kevesebb roma, az kirekesztőnek tűnhet, hiába életveszélyesen megtámadtak.

2. 3kerület teljesen biztonságos (ha valaki érti mire gondolok biztonság alatt) pedig sok része nehezen elérhető. nincs valami térkép, hogy a gettós részek merre felé vannak?

2011. szept. 18. 13:01
 3/25 A kérdező kommentje:
Élni sehol nem biztonságos,szervezetünk is megtámadhat nem ilyen bölcsészes agymenésre várok a kérdésekben.-.-
2011. szept. 18. 13:02
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

12:57


Választ is adtam...

2011. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az első mennyi baromságot összehordott. Budapestnek vannak biztonságos és kevésbé biztonságos része,ezen mit nem értesz, miért kell hülyeségeket írni? Én Bp-n tanulok, a XIII. kerületben van a lakás, a Lehel utcában, elég forgalmas, zajos hely, de nem veszélyes. Laktam tavaly egy ideig Zuglóban, az se volt, de itt jobb. Ha van pénzed, talán érdemes lenne Budára költözni.
2011. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Engem Zuglóban támadtak meg, a fogarasi tescohoz közel.Kővel dobáltak.
2011. szept. 18. 13:09
 7/25 A kérdező kommentje:
Kerület szám érdekelne meg a régiók.
2011. szept. 18. 13:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. a 14. kerületet eddig biztonságosnak tartottam. A Fogarasi tesconál laktam több évig, semmi problémám nem volt.

De a budai kerületek biztonságosabbak, mint a pestiek. Úgy nagy általánosságban. Persze ott is kifoghatsz 1-1 rossz szomszédot :(

2011. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az alábbi környékeken nincs (itt laktam, tapasztalat):

Újpest külső területén káposztásmegyer, váci út és a duna közti szakasz a körút és a dózsa között.


Ezek Tücsökmentes övezetek, de sajnos napi közlekedés során nem lehet tőlük megszabadulni, bármikor összefuthatsz egy kevésbé szocializált csoporttal.


És persze sok más jó környék van, Budapest összességében egy nagyon biztonságos város, aljanép gettóját pedig el kell kerülni éjszaka (európai nagyvárosokra ez sokkal inkább igaz).

2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A tábornok utca körül vannak , van itt egy vasúti átjáró,idetelepednek. És zaklatnak, meg bántalmaznak.
2011. szept. 18. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!