Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapest melyik része viszonyl...

Budapest melyik része viszonylag biztonságos?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk, mert itt sok támadás ér minket egy bizonyos származású csoport miatt (14.kerület), már életveszélyes miattuk itt.
2011. szept. 18. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A keleti és népstadion környéke köztudottan "fertőzött" környék.

Asszonynak legyen a táskájában gázspray.

A központhoz közelebbi de érezhetően olcsóbb ingatlanok már mutatják eleve azt, hogy sok olyan lakó is van a környéken, aki mellé nem szívesen költözik az ebmer (okkal).

2011. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11 ker Csurgoi ut kornyeke. Sosem ert semmilyen atrocitas. En amig ott laktam nem is lattam csak egy olyat akikrol nem beszelunk:) A lakoparkban laktam, annak a kornyeke tuti nagyon biztonsagos. Es csendes is.
2011. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem kell szóba elegyedni a c-okkal, akkor hamar lekopnak, mert rengeteg állami támogatást kapnak, nem rabolnak nyíltan. Főleg, ha forgalmas, sűrűn lakott hely. Külvárosban lakom, kevés c. van, de éjjel szoktak kerítésen bemászni, mert a rendőrség nem járőrözik, semmit nem tesznek ellenük. Itt ha egyedül mászkálsz egy kihalt utcán, előfordul, hogy a c-ok leütnek, megpróbálnak kirabolni. A belvárosban nem annyira.
2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem raboltak, kövekkel dobáltak.
2011. szept. 19. 22:11
 15/25 anonim ***** válasza:

"Nem kell szóba elegyedni a c-okkal"

Nem beszélgetni akarnak, csak kötekedni. Minket anno krumplival dobáltak, vagy csak brahiból lerúgtak a bicikliről.

Ha szó nélkül továbbentünk, akkor megúsztuk néhány lekpéssel, vagy seggberúgással.

2011. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem álltunk mi sem szóba velük, szexuális utalásokat szoktak kiabálni, köpködni szoktak meg legutóbb kövekkel dobáltak.
2011. szept. 20. 11:57
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
költözz Budára! én itt lakom a 2. kerületben, a Margit-hídhoz közel és teljesen biztonságos, nyugis, van zöld terület is, de mégis könnyen megközelíthető bkv-val (4-6os, metró, HÉV) és kocsival is. én nagyon szeretem ezt a környéket, ha a város rosszabb részein kell járnom, mindig belegondolok, hogy mennyire szerencsés vagyok, azért, hogy hol lakom, pedig csak egy társasház, nem egy villa a Rózsadombon :)
2011. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11. kerület teljesen jó.
2011. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ahol 4-6-os jár, oda ne költözz, ott néha botrányos uncultured népség van a villamoson. A budai Várba kell költözni, ott csak volt ÁVH-sok laknak a kellemetlenebb emberfajták közül.
2011. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A 11. kerületben is egyre többen vannak+homelessek is. XII. inkább.
2011. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!