Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lakótársam bömböltetve néz...

A lakótársam bömböltetve néz kb 7-8 órája filmeket én pedig készülök a holnaputáni nehéz vizsgámra. Már megkérdtem szépen,1 óráig halkra volt véve, de megint ugyan olyan hangos, mondjam megint vagy csinál amit akar?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a hang, a beszéd a filmből. Külön szobában vagyunk, de áthallatszik teljesen, olyan vékonyak a falak. Kezdek rohadt ideges lenni.
2012. jan. 16. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szóljál neki megint
2012. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem kérdést írtam volna ki, hanem kölcsönadtam volna neki a fülhallgatóm, hogy abban hallgassa ilyen hangosan. Vagy érti a célzást, vagy nem.

Egyébként meg eljátszhatnád ugyanezt a következő vizsgája előtt csak, hogy tudja, milyen kellemes napot szerzett neked :P

2012. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fú, engem is nagyon zavarnak az ilyen zajok. Èn màr a fejébe huztam volna a kèpernyõt!!!
2012. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem adom oda, mert nem akarom, h beledugja a zsíros fülébe. Én már próbáltam pici zsepidarabokat tömni a fülembe, de hallom úgy is... Majd mindjárt megyek vacsizni és bekopogok h megkérdezni, h fogyatékos -e.
2012. jan. 16. 16:47
 5/7 anonim válasza:
Menj tanulószobára, vagy szólj neki, vagy ha késő este van, akkor a koli szabályzatra hivatkozva szólhatsz a koli felelősnek is.
2012. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez nem koli, hanem albérlet és nem is a szobatársam, de hallatszik minden szó a filmből. A falak hibája is, de az övé is, mivel azért nem a hallás a lényeg hanem az effektek élvezése szerintem, hiszen sokkal hangosabb, mint amit hallana.


Köszi a választ, de sajnos nem tudok kinek szólni, csak neki. De ma tuti, h könyvtárba megyek...-.-

2012. jan. 17. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:
szard le a tanulást
2012. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!