Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ciki, ha 15 évesen nem...

Nocobra kérdése:

Az ciki, ha 15 évesen nem szoktam péntekenként rendszeresen bárokba, klubokba járni inni a haverokkal?

Figyelt kérdés
Osztálytársak és más korombeli ismerőseim, szinte egytől egyig igen, akár már több éve.
2012. febr. 26. 20:32
1 2
 11/16 MrTumbles ***** válasza:
71%
valamint az eg mentsen meg teged azok olyan tanacsadoktol mint a 4-es!
2012. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam 15 éves akkor is voltak páran az osztályból akik rendszeresen jártak bulizni, inni, de azért nem mondanám hogy egytől-egyig.


Semmiről nem maradsz le. Én 21 vagyok és nincs egy éve hogy elkezdtem bulizni járni, úgy havonta egyszer megyünk a haverokkal.

2012. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
21%
Ne fikázzátok már azokat, akik megteszik, szabad ország tudtommal. Véleményem szerint nem lesz rosszabb ember az, aki ezt megteszi. "Mindennek a mértéke az ember."
2012. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki,nem kötelező rongálni a szervezeted.Lehet találni normális,nem piás társaságot,legyél olyanokkal.És ne aggódj semmi fontosat nem hagysz ki az életedből,ha nem piálsz.

30/F

2012. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nem ciki, csupán kimaradsz néhány dologból. De nézd meg tele van az egész internet "ciki részeg sztorikkal", amiket szégyellnek és visszacsinálnának, ha lehetne. A legtöbbünknek van legalább egy olyan berúgós sztorija ,amitől irul-pirul ,ez így természetes. De azért szerintem nem kell annyira leosztani azokat,akik már kamaszkorban eljárnak bulizni. Ők felelőtlenek, és mértéktelenek, de a valós életben ,amikor a józanok teljesen mások. Ezt azért tartsátok észben! :)


19l

2012. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sőt , büszke leszel magadra később.
2014. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!