Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon utálom azokat, akik...

Nagyon utálom azokat, akik napszemüveget tartanak a fejükön állandóan. Ti nem? Lehet férfi, vagy nő, mindegy.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 18:56
1 2 3 4 5
 21/47 sasmaskara ***** válasza:
41%
(egy napszemüveges)
2012. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
39%

Én azt utálom ha valaki akkor hord napszemüveget amikor nem is kellene mert abszolút nem süt a nap, na ez már elég nagy sznobság.

Van aki csak a fejére teszi és úgy van egész nap, na annak is semmi értelme, ők ezzel azt hiszik hogy menők.

Az meg elég nagy bunkóság ha valakivel úgy beszélsz hogy közben napszemüveg van rajtad.

Engem is zavar a nap de még nincs napszemüvegem mert sokáig szemüveges voltam és arra nem lehet ráhúzni. Most kontaktlencsével megoldható lenne de még nem vettem.

Akkor van értelme csak ha süt a nap vagy ha télen nagyon vakít a fehér hó.

Én nem is tartanám csak úgy a fejemen csak akkor ha nem tudnám hova tenni. Ha nem fogom használni akkor a tokjába teszem, majd bele a táskába.

2012. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Szerintem is menőznek csak, és már beszéltem olyannal, aki egész másképp beszélt ha nem volt a fején szemüveg, mint amikor volt. Nagyképűsködött, és lekezelt.
2012. ápr. 14. 12:54
 24/47 anonim válasza:
57%

Az nem lehet mondjuk ,hogy amikor a kocsiban vezetnek a szemükbe süt néha a nap és zavarja őket és a biztonság kedvéért a fejükön marad? Vagy pl.egy csávónak hosszú a haja,nem fog felvenni hajpántot hogy hátra tűzze,azzal fogja hátra a haját.

Nem tom miért idegesítő o.O

2012. ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavar. Úgy hordja, ahogy akarja. Abban igazad van, hogy van, akinek hülyén áll, de ehhez nekem mi közöm? Tőlem mindenki azt hord a fején, amit akar.


Ha a szemén van, akkor viszont vegye le, ha vele beszélek, mert nem látom a reakcióit, és nem tudok a szemébe nézni. Ez már tényleg zavaró, és udvariatlanság is.

2012. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
75%
Ha már a látvány is ilyen pszichés tüneteket okoz mint az idegesség az elég rendellenes. Fordulj orvoshoz, azt tanácsolom.
2012. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
96%
Nyáron ez nálam gyakran, de azért mert nincs mindig időm eltenni, így nem akarom hogy eltörjön.Viszont a munkahelyen vagy üzleti tárgyaláson semmiképp sem viselném, ez bunkóság.
2012. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
21%
Én sem szeretem, ha állandóan ott van. Írtam már ki egy kérdést arról, hogy szerintem bunkóság nem levenni a napszemüveget, ha mással beszélgetünk. Ilyenkor nyáron praktikus, ha a fejünkön tartjuk, de amikor nem süt annyira a nap, akkor idegesít ez a túlzott vagánykodás. Ahogy az is, hogy mostanában a lányok is ezt az undorító légy-napszemüveget hordják, ami megint csak egy példája annak, hogy igyekeznek fiúvá válni...
2012. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
94%

Úristen!

Nekem betegség miatt nincsen hajam, parókát kell hordanom, viszont ha szél van, a napszemüveg a fejemen elég jól megfogja a parókát. Esőben is, este is...és pont nem érdekel, hogy ki mit szól. Azért ilyenre is gondolj kedves kérdező, mielőtt ilyen gyorsan ítélkezel. (ja és nem beszélek másképp, ha napszemüveg van a fejemen, maximum azért remeg a hangom, hogy le ne fújja a parókát a fejemről a szél...)

2012. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban zavar, ha valaki beltérben sem veszi le a szeméről.

Megfigyeltem, hogy ez a bazi nagy női napszemüveg alapból minden nőnek jól áll, sőt kifejezetten egy szép arcot képzel el az ember mögé... de amikor leveszik, akkor besüllyednek az átlagba. Mármint van mögötte szép is, közönséges is és ronda is.

2012. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!