Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők állandóan sírnak, hogy...

A nők állandóan sírnak, hogy a férfiak csak "azt" akarják tőlük. Ugyanakkor egy "elnyugodott" férfi nem kell senkinek sem, miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 04:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

figy sztem ez aúgy baromság ahog yvan


miért szted a nők nem "azt" akarják ? jajjjjj

csak hát kicsit képmutatóbbak, de aztán máson se jár az agyuk a nap 24 órájában


tudod ismertem én ilyen jajdekisszűzvagyok féle csajszit, házibuli volt, na ott is játszotta a szűzikét, tudod meddig ? egészen addig amig a fürdőben együtt volt egy sráccal, csak kezet mostak, nem azért mentek be amiért gondolnátok, na csak hirtelen áramszünet és sötét lett, na a srác 10 sec múlva már azt érezte h acsajszi nyúlkál a gyatyájában, és aztán le is xopta ..


na ennyit arról h a fiúk csak "azt" akarják mindig ...


persze világosban megint visszatérta szüzike viselkedéshez utána ...


na sztem ez kiábrándítóbb jóval

2010. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%

Évek tapasztalata: A nők szeretnek sírni. Mindig kell valami amin siránkozhatnak (tisztelet a kivételnek) Ez is egy olyan. A pasik természetesen többet akarnak szexelni ez van. De ha lenne egy olyan pasijuk aki kevesebbet akar mint ők egyből azért siránkoznának méghozzá dupla annyit.


Na ezért nem akarnak egy elnyugodott férfit. A nők mindig is a Don Juanoknak, meg a Casanováknak adták oda magukat. Miért? Mert ők is azt akarják csak nem tudják.


A nők nem tudják mi kell nekik. Valójában mind egy erős határozott férfit keres (megint tisztelet a kivételnek, mert hát mindig lesznek) aki megmutatja nekik mi kell, ráveszi őket, akár ellentmondást nem tűrően. Lehet hogy most kapok érte egy pár: erőszakos állat jelzőt de ez így van.

(nem totál erőszakról van szó, de ti tényleg nem tudjátok hogy mit szeretnétek... meg kell mutatni, persze ehhez ismerni kell a nőket, mert mindnek más más kell:)


Szóval minden nőben ott lapul a legnagyobb r***nc, csak maguknak sem akarják bevallani. És nincs is ezzel semmi baj. Ideális feleség: a konyhában szakácsnő, a társaságban dáma, a hálószobában ***va.

2010. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Köszi,sokat segítettetek! :))
2010. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

igen, második ezt jól látja


nagyon sok csajszi egyenesen imádja a kőkemény férfikezeket ..


tudod mit tudtam meg egy bnőmről ?

aki amúgy nagy szent hírében áll ?


hogy imádja ha egy srác kőkeményen a hajánál térdre rángatja és ellentmondást nem tűrve megtorkoztatja, és lehet h akkor kicsit nyavajog, de baromira élvezi, és ez nem vicc ! épp azt élvezi h nyavajoghat és a srác akkor is kőkemény vele, itt a lényeg


na meglepő igaz? aztán meg tessék .... nem egy élő példa van erre

2010. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

Ez szerintem megint egy elég relatív dolog, általánosítás! Az egy dolog, hogy én is szeretem, ha erős kézzel bánnak velem a férfiak, ettől függetlenül egyenesen gyűlölöm, ha egy férfi csak egy lyukat lát bennem! Az, hogy kinek milyen szexuális igényei vannak, senkire nem tartozik csak rá, és az esetleges párjára... attól függetlenül hogy valaki szereti a vad szexet, még nem feltétlenül kell szeretnie az egy éjszakás kalandokat is!

Sok csajnak tetszik az, ha egy férfi bárkit megkap, akit csak akar, egy igazi macsó, de véleményem szerint az ilyen lányok sem igazán a komoly kapcsolatra hajtanak, szóval ízlések és pofonok! Naivan belemennek egy kapcsolatba, aztán sírnak, hogy minden hétvégén mással lettek megcsalva, holott ezt azért előre lehetett sejteni!

Nem kell nekem egy 50 éves pasi, aki már annak örül, ha egy csaj/nő jut rá! De olyan sem kéne SOHA, aki minden nap más ágyából mászik ki, aki csak azt várja tőlem, hogy széttegyem neki a lábam, aztán húzzak haza! Az ilyeneket mélységesen megvetem, ettől függetlenül egy pöttyet sem érzem magamat frigidnek az ágyban!

2010. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"aki csak azt várja tőlem, hogy széttegyem neki a lábam,"


Ezek szerint kizárólag csak a másik miatt teszed, azaz érdekből. Ez gáz, ezért a véleményedet ignorálom, mint a kivétel véleményét.

2010. júl. 8. 13:05
 7/29 anonim ***** válasza:
18%

jo de utolsó, kezdjük ott h egy sex nem feltétlen jelenti azt h meg is csal !

lehet h lélekben téged szeret csak hát a sex az sex, az egy biológiai igény, kész, ennyi, nincs összekötve szükségszerűen a lelki kapcsolódással is


nézd, van egy srác a munkahelyemen akivel nagyjából ki nem állhatjuk egymást, sőt kifejezetten utáljuk egymást, keresztbe teszünk egymásnak, viszont egy nagyon jó csávó, egy fiúisten mondhatni, és aztán néha elkap pl a fénymásoló heélyiségben és keményen megrak, vagy éppen csak keményen lexopatja magát, attól függ, az valami állat, aztán utána megint megy mindenki a dolgára mintha semmi se történt volna .. és utáljuk egymást tovább


és ez már 1,5 éve így megy, nagyon király, de neki is van meg nekem is van stabil párkapcsolatom, szal ez nem azon múlik hidd el, csak sokan valóban képtelenek szétválasztani az érzelmeket a sextől, pedig nem ugyan az a kettő !!!


látod mik vannak :) ilyen ez a csúnya élet ....

2010. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem, éppen arról beszélek, hogy ÍGY soha nem tudnám megtenni, és nekem nincs szükségem olyan férfira aki csak a szükségleteit éli ki rajtam, aztán elküld!! Nekem egy egy éjszakás kapcsolat maximum erről szólna, nem tudnám úgy élvezni, hogy tudom csak ennyi, csak erre kélek, utána mehetek amerre akarok! Az utolsónak igaza van, én tipikusan abba a kategóriába tartozom, aki nem tudja és nem is akarja elválasztani a szexet az érzelmektől! Jól esik, ha érzem hogy egy férfinak tetszem, izgatónak tart, de sosem lennék képes rögtön az ágyába ugrani! Egyszerűen nekem ilyen az erkölcsi értékrendem. Lett volna rá lehetőségem, mégsem mentem bele soha!
2010. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

ma 13:10


az ilyen fehércigányokat kéne agyonlőni

2010. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Undorító vagy 13:10-es!
2010. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!