Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért láthatatlan az értelmes...

Miért láthatatlan az értelmes válsz?

Figyelt kérdés

Válaszolok legjobb tudásom és jóindulatom szerint, Miközben sokan válaszolnak hozzáértés nélkül is. Ők azok, akik vagy észre sem veszik, és még utánam is írják a hülyeségeket, vagy lehurrogják az én válaszom? Esetleg a kérdezőnek fáj az igazság.


Apropó, indítsunk aláírás gyűjtést egy távgyógyító topikhoz ;-)



2012. máj. 9. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt én is tapasztaltam és azért van, mert az emberek hülyék, idióták és szűklátókörűek!
2012. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

...és sajnos mindenki általánosít.


Nehéz segíteni. Szerintem nagyon jó ez az oldal ha receptre vagy sorozatra akar rá kérdezni, vagy szimplán kulcsszót keres, hogy rákereshessen valamire. Valahogy mégis az egészségügyi illetve kapcsolati anyagi problémákkal kapcsolatos kérdések árasztják el az oldalt.

Honnan a jó büdös francból gondolja, hjogy megtudom gyógyítani a prosztata rákját, de legalább diagnosztizálni tudom. Vagy csillag állás szerint biztosra lehet venni, hogy illik e hozzá az a pár. És ha azt mondom nem, akkor szakít vele? aztán később megbánja... és persze nem ő a hibás...


Bocsi a kitörésért, remélem azért néhányan elgondolkodnak rajta, és szívproblémát először a dokival beszéli meg, és aztán itt kérdez rá diétás receptekre, vagy dietetikus ajánlást kér.

2012. máj. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!