Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tanácstalan vagyok a szomszédo...

Tanácstalan vagyok a szomszédomat illetően. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szembe szomszédom erkélyének korlátja üvegből van és teljesen átlátszik. Valószínűleg ő ezt nem tudja :) és nyáron mindig teljesen pucéran jön ki dohányozni. Néha leguggol, mintha úgy láthatatlan lenne. A férjemmel már kezdjük megszokni, de nagyon kellemetlen, amikor rokongyerekek vannak nálunk. Szerintetek szóljunk neki, vagy tegyünk valami célzást? Ötletek?
2012. júl. 17. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2012. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A jóbarátokat nézesd meg vele a pucér szomszédról.
2012. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha más nem, dobj egy névtelen levelet a postaládájába, még úgy a legkevésbé ciki.
2012. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fotózd le, nyomtasd ki és dobd be a postaládájába.
2012. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálj át neki kedvesen: "Szia szomszéd! Szép napunk van, és jó az aaaa..ja nincs is alsógatyád.."
2012. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Névtelen cetlit bedobhatsz a ládájába, amiben leírod a problémát...
2012. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Azért ha engem egy bármilyen látvány zavar, nem szoktam odanézni. Az, hogy "kezditek megszokni", azt jelenti folyton odanéztek. Nem? (én például nem nagyon nézek az anyósomra, csak ha nagyon muszáj)
2012. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ha nagyon cikinek érzed a szemébe mondani akkor ne is mondd mert akkor csak zavarba jönnél közben és egy elég hülye beszélgetés lenne a vége. :D De én egyébként átmennék és a lehető legtermészetesebb módon megkérném, hogy legyen már szíves legalább egy alsógatyát felvenni ha kimegy az erkélyre. Ha nem szemrehányásként mondod neki, hanem kérésként akkor nem lesz gond.
2012. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!