Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A közterületen illetve tömegbe...

A közterületen illetve tömegben való szellentés miért nem szociálisan elfogadott tevékenység?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 03:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert büdös. Légszennyezés.
2012. nov. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
22%
Jah kicsit büdi.. de ha nem érzem nem zavar. Max ha csaj vagy akkor lehetőleg halkan is csináld azért.
2012. nov. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már megint.


Ha csaj vagy ne hallatszódjon,ha férfi nyugodtan ropogtass?

Fura egyenlőtlenségek vannak.

2012. nov. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem a jelen kor hibája hanem valamikor régen terjedhetett el, ugyanígy pl a büfögés. Ha úgy nevelnének minket mint normális dolog ami hozzátartozik az élethez akkor nem igy állnánk hozzá. Sajnos nagyon belénk nevelik ezt, pl sokan nem mernek munka helyen, plázák mosdójában székletet üríteni holott visszatartani nem egészséges mert hosszú távon vastagbél rákot okozhat. Az is társadalmi elvárássá vált h egy nő szörtelenítse a lábát és tény hogy sokkal kellemesebb így végig simítani a lábat de személy szerint inkább leszoknék erről mert sokkal természetesebb lenne...
2012. nov. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
hihetetlen, hogy milyen kérdések vannak a szerelem/szex-nél... ha kulturált vagy, ne fingj nyilvános helyen, ha nem akarod magad beégetni, ha fiú vagy, ha lány... de a tiszteletedre elengedtem egyet a szobában... most nyithatom ki az ablakot...
2012. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

"ha kulturált vagy, ne fingj nyilvános helyen,"


mégis mit kéne csinálni vele, kiengedni bőrön át?!

2012. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy elefánt lennék, és körülöttem álnál Te és a barátaid, akkor nem érdekelne, és akkorát durrantanák melléd, hogy a szele elvinne, és az ormányommal kellene visszatartanom benneteket.

Mivel Egy alapjaiban kultúrált ember vagyok, így nem teszem, hanem megpróbálom ezt a tevékenységet távolabb az embertársaimtól elvégezni.

Talán ez a különbség az elefánt és az ember között.

Nemrég pont ilyen kérdést tettem fel itt, hogy a párom szinte minden körülmények és helyzetek között pukizik, és büfög, és ezt elfogadhatónak tartjátok e.

Sajnos a fiúk majdnem 95% elfogadhatónak tartotta a válaszaiban. Én azóta szakítottam vele.

Nekem a színházi előadást ne szakítsa félbe egy nagy Tratata!A válaszokban szinte csak a lányok érezték kellemetlennek ezt a tevékenységet nyilvánosan.

2012. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Helyes. Indits mozgalmat a közterületi szellentés, sza-ás, (ba-ás maszturbálás) szabadságáért (a zárojeleseket azért is irtam bele, hogy valami köze mégis csak legyen ehhez a kategoriához, vagy kedves kérdezö szerinted a szellentés ide tartozik???)! Irány a primitiv társadalmak értékrendjének elterjesztése!
2012. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Csilla! Arra nem is gondolsz, hogy félrevonulj?

Nem kell a bőrön át, sem nyilvánosan.

Bár a Jappánok kifejlesztettek egy olyan gumibugyit, amit az üzletemberek, a szalagon dolgozók, és mások is használhatnak. A lényege az, hogy Bekakilhatsz, bepisilhetsz, pukizhatsz tárgyalás, vagy munka közben, és sem szag, sem lé nem folyik ki belőle. Már csak a csendes technikát kell gyakorolni, hogy senki sem vegye észre. Ettől kezdve lehet ücsörögni a szarban.

Okosak ezek a japók!

2012. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezt megnézitek, láthatjátok, hogy a rendőr is bünteti.

2012. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!