Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlen dolog ha valaki...

Illetlen dolog ha valaki társaságban vagy az utcán sétál zsebre tett kézzel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcán nem, az is lehet, hogy fázik a keze. Társaságban illetlenség, azt közvetíti: "van vmi rejtegetnivalóm". Ha az ember sok ember előtt beszédet tart: kifejezetten bunkóság. Az ilyen embernek a mondandójára nem is nagyon figyelek, mert aki egy ilyen alapvető dolgot nem képes megtenni, nincs rá igénye, annak a mondandója is kb. annyira őszinte. Semennyire.
2013. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Utcán sem igazán illő, de ott még elmegy. De ha már beszélget valakivel vagy társaságban van, illetlenség.
2013. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért illetlenség? És ha nem tudja hová tenni a kezét, csak lóbálja maga mellett az jobb? Nem tudom, én nem találok ebben kivetni valót.
2013. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
nem
2013. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Utcán nem. Az olyan társaságból meg ahol ez illetlenség, köszönöm, nem kérek.
2013. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcán télen, kabátban nem az. De nyáron, farmerban az. Társaságban meg egyenesen bunkóság. Ha beszélek valakivel, automatikusan veszem ki a kezemet, legyen bármilyen hideg. Igaz, hogy sokszor nem tudom hova rakni én sem, de olyankor simán összekulcsolom magam előtt. Még mindig jobb, mint neveletlennek lenni.
2013. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Köszönni állítólag illetlenség zsebre dugott kézzel vagy valakivel ha zárt helyen vagy, akkor fura dolog, ha a zsebben van a kezed, de utcán szerintem nem az. Főleg télen.
2013. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Megin egy totál semmirekellő etikett szabály ,ami csak mert egy barom kitalálta, hogy legyen illetlenség, azért már mindenki makogja hogy az.

Mégis mit vet a latba, hogy hol van valakinek a keze beszélgetés közben?

Ha hülyeséget beszél, hazudik, unszimpatikus szemétláda a közlendője, az zsebre tett kéz nélkül is az marad. Ha egy intelligens, normális ember, akinek van közleménye, hangneme udvarias de mégis zsebben van a keze, az mér közönbösíti az előbb sorolt pozitív tulajdonságokat?

Csak mert ez a hulladék etikett, és a sok bírka ez alapján előítéletesen szart dobál.

Világ életben gyülöltem az etikett majmoló sznob disznó embereket, és köpök rájuk, mert aki zsebre tett kézzel beszél, az is intelligensebb, életrevalóbb náluk!!

2013. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég nagy balfaxságnak hangzik.
2013. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!