Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jegyet hogy illik átadni...

Jegyet hogy illik átadni ajándékozás alkalmával? 18L

Figyelt kérdés
Ketten mennénk valahova, ahova vettem is jegyet. Mindkettőnk jegyét odaadjam, vagy csak az övét? Hogy szokás ez?
2013. júl. 5. 18:24
 1/8 gömbicica ***** válasza:

én nem adnám oda, hanem az adott programra elmennénk együtt, amire meghivnám, és a jegyszedőnek adám :-)

lévén gondolom Vele szeretnél elmenni.

2013. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A program jövő hónapban lenne csak, az alkalom amire vettem pedig mostanában, tehát addig nem halasztanám :)
2013. júl. 5. 18:46
 3/8 anonim válasza:

szerintem egy szép borítékban is jó (már ha belefér), így egy kicsit ünnepélyesebb :)

és esetleg tudsz mellé írni egy levelet/kártyát (bár nem tudom, milyen alkalomra adod)

2013. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Borítékban adnám, a kérdés az, hogy csak az övét, vagy az enyémet is? Nem lenne abból félreértés, hogy kié a másik jegy, csak mégse tudom hogy szokás ez. :)
2013. júl. 5. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ahogy tervezed, csak mond h bontsa ki, meglátja, örömködés, és megmondod h persze magadnak is vettél és mosolyogsz mellé. Vagy meg ha tudod h nem fogja akkor ott kibontani, írj egy kártyát is, hogy itt és itt ekkor és ekkor találkozunk.
2013. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor odaadom neki mindkettő jegyet.:)
2013. júl. 5. 19:37
 7/8 anonim válasza:

18:51-es vagyok

szerintem csak az övét tedd bele a borítékba, a saját jegyed legyen nálad :) ha kibontja, úgyis hozzáteszed majd, h nem megy egyedül :D

2013. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:
Be kell íratni az ellenőrzőjébe.
2013. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!